Nowa szata graficzna opakowań

Firma Cedat Sp. z o. o. wprowadza właśnie na rynek nową linię opakowań swoich produktów.

Opakowania będą miały nową szatę graficzną - jeszcze lepiej podkreślającą cechy i zalety produktu oraz jego przeznaczenie. Wprowadzono rozwiązania, które nie tylko podniosły czytelność opakowań, ale także bardzo ułatwią konsumentowi odnalezienie pożądanych informacji na produkcie. Opakowania zyskały nowoczesny wizerunek, ponadto zawierają więcej informacji przydatnych konsumentowi.

Odświeżona szata graficzna opakowań eksponuje niezmienione logo marki oraz wyraźną i czytelną nazwę, symbol oraz najważniejsze zalety i zastosowanie wyrobu. Opakowania stały się bardziej czytelne i przejrzyste. Dodane zostały piktogramy, które w łatwy sposób sugerują odbiortcy przeznaczenie produktu oraz jego zastosowanie.

Zmiana szaty dotyczy wszystkich produktów oraz pojemności, czyli obejmie zarówno, worki, wiadra oraz kanistry, a nowe opakowania wprowadzane będą na rynek etapami, zastępując dotychczasowy wygląd opakowań.

Przy projektowaniu nowej szaty graficznej niebagatelne znaczenie miały opinie o produktach przekazywane przez wykonawców i konsumentów oraz to w jaki sposób marka jest postrzegana. W szczególności uwzględnione zostały sugestie kolorystyczne dotyczące worków.

W całej zmianie najważniejsze jest to, iż opakowania produktów zyskują nowy wygląd, lecz same produkty pozostają niezmienione i nadal wysoka jakość i niezawodność oraz najwyższa staranność w procesie przygotowania i produkcji.

 

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony