Cekol

Zachwycający efekt betonu

Rożne trendy wnętrzarskie przychodzą i zmieniają się, ale od dłuższego czasu obserwujemy modę na industrialne wnętrza, które stają się ponadczasowe i odporne na zmiany. Dlatego do oferty wprowadziliśmy CEKOL BD-10, który jest nowoczesnym tynkiem dekoracyjnym imitującym surowy beton, a można stosować go wewnątrz i na zewnątrz budynków w pomieszczeniach suchych i wilgotnych. W celu uzyskania lepszego rezultatu wizualnego wykonanej dekoracji oraz łatwiejszego utrzymania jej w czystości można użyć impregnat CEKOL PI-01.

Wykończenie wnętrza przy pomocy CEKOL BD-10 oraz CEKOL PI-01 nada mu loftowego charakteru, w mniejszych pomieszczeniach można położyć beton na jednej ścianie co doda wnętrzu stylu. Beton architektoniczny jest łatwy w użyciu i niewielkim wysiłkiem można odmienić pomieszczenia, stosując go zarówno w salonie oraz kuchni, ale sprawdzi się również w łazience.

Aby uzyskać efekt płyt betonowych na podkład należy nakleić taśmę tynkarską w miejscach gdzie mają być odcięcia płyt, następnie nałożyć beton i następnie po odczekaniu usunąć taśmy uzyskując zarys płyt. Beton można również barwić, gdy chcemy uzyskać porowatą powierzchnię w innym kolorze niż szary.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!