Cekol

Odpowiedzialny biznes

Jesteśmy firmą wrażliwą społecznie

Odpowiedzialność

Prowadzimy działalność edukacyjną dla uczniów szkół budowlanych oraz studentów politechnik. Przeprowadzamy szkolenia zarówno w szkołach, jak również zapraszając uczniów do siedziby naszej firmy, na praktyczne pokazy i warsztaty. Służymy wiedzą naszych ekspertów,  transferując wiedzę oraz inicjując działania, mające na celu zachęcanie młodzież do zdobywania wiedzy, dającej możliwość pozyskiwania nowych kompetencji.

Nasze działania budowane są w oparciu o codzienną pracą w sposób etyczny i odpowiedzialny wobec naszych kontrahentów i otoczenia, na które wpływamy prowadząc swoją działalność.

W prowadzonej działalności dbamy o naszych partnerów biznesowych, lokalne społeczności oraz środowisko naturalne, aby nasze działania były zrównoważone, etyczne i  najwyższych standardów. Budujemy długotrwałe i zaangażowane relacje.

 

Dobroczynność

Potrzeby osób poszkodowanych przez los nigdy nie były obojętne dla firmy naszej firmy. Regularnie wspiera różnego typu organizacje i fundacje, które działają na rzecz osób, a w szczególności dzieci chorych i cierpiących,  przekazując m. in. materiały budowlane oraz inne wsparcie na rzecz placówek rehabilitacyjnych, hospicjów czy domów opieki.

Nie pozostajemy obojętni również wobec osób poszkodowanych przez klęski żywiołowe, gdzie niszczone są domy i najbliższe otoczenie ludzi. Wiemy jak ważne jest w życiu każdego człowieka mieszkanie i dom, w którym, każdy chce się czuć bezpiecznie i szczęśliwie.

Sponsoring

W zakresie sponsoringu koncentrujemy się na obszarze lokalnym. Angażujemy się poprzez wsparcie drużyny piłki nożnej klubu Lechia Gdańsk oraz zespołu męskiej siatkówki Trefl Gdańsk.

Wspieramy zawodnika DRIFT, Piotra Kozłowskiego, który startuje w zawodach Drift Master GP.

W swojej działalności sponsoringowej pomagamy dużym i znanym klubom sportowym, jak i zawodników sportów niszowych, lecz zawsze jest to związane z otoczeniem, w którym funkcjonuje nasza firma.

 

Podziękowania

Wydarzenia

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!