Cekol

Szkolenia

SZKOLENIA DLA WYKONAWCÓW

Prowadzimy bezpłatne szkolenia dla wykonawców oraz firm budowlanych na terenie całej Polski, a także w siedzibie naszej firmy w Gdańsku. W szczególności zapraszamy osoby zainteresowane do centrali, gdzie mamy przygotowane specjalne stanowiska do szkoleń praktycznych. Nasza oferta szkoleń obejmuje zarówno część praktyczną, jak i teoretyczną. Podczas spotkań prezentujemy również ofertę produktową naszej marki oraz prawidłowe technologie ich stosowania, a także prac wykończeniowych i budowlanych. Osobom zainteresowanym wystawiamy certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu oraz zdobytą wiedzę.

W szczególności skupiamy się na szkoleniach w zakresie aplikacji i zastosowania gładzi szpachlowych.

Podczas szkoleń odbywa się prezentacja aplikacji oraz zastosowania produktów. Pokazujemy, jak  w łatwy i wygodny sposób przygotować wnętrze przed malowaniem czy tapetowaniem. Podczas szkolenia przedstawiamy mechaniczny sposób aplikacji gładzi, który jest bardzo ekonomiczny i szybki. To sposób na szybki i łatwy remont. Nasze gładzie przeznaczone do mechanicznego nakładania to CEKOL C-45, CEKOL C-35 -produkty do stosowania w grubszej warstwie, jak i wyroby do ostatecznego wygładzania powierzchni; CEKOL A-45 finisz, CEKOL B-45 Finisz oraz CEKOL C-45 Finisz, czy CEKOL F-16 Finisz. Receptury naszych gładzi zostały specjalnie przygotowane, aby uzyskać jeszcze lepsze parametry, dzięki którym doskonale nadają się do nakładania maszynowego. Wszystkie prezentowane podczas tych szkoleń produkty zostały sprawdzone i przetestowane na urządzeniach  przeznaczonych do mechanicznej ich aplikacji. Dzięki temu można mieć pewność, że zaprezentowana technologia, jest w pełni profesjonalna i niezawodna.

Uczestnicy szkoleń otrzymają odpowiedź na wszystkie nurtujące ich pytania związane z produktami, jak i technologią. Prezentowane są wszystkie etapy pracy, od przygotowania produktu do natrysku i wykończenia powierzchni. Uczestnicy uzyskują wiedzę na temat prawidłowego przygotowania powierzchni, produktu, jak i aplikacji. Informowani są jak uniknąć typowych błędów, które zdarzają się podczas takich prac.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia do siedziby naszej firmy w Gdańsku, gdzie mamy przygotowaną specjalną salę prób do przeprowadzania zajęć praktycznych,  a także odpowiednie warunki do przeprowadzenia również części teoretycznej.

Możemy przyjechać również do Państwa, przeprowadzamy szkolenia w hurtowniach, jak i na budowach.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w szkoleniu, prosimy o kontakt.

 

SZKOLENIA DLA PRZYSZŁYCH WYKONAWCÓW

Nasi eksperci wspierają swoją wiedzą oraz doświadczenie również Uczniów i Nauczycieli szkół budowlanych, przeprowadzając szkolenia oraz pokazy. Skupiamy się w szczególności zajęciach praktycznych, choć służymy również wiedzą w zakresie teoretycznym. Zdajemy sobie jednak sprawę, że to co najbardziej interesuje przyszłych budowlańców, to informacje z jakimi problemami na codzień można zetknąć się podczas prac wykończeniowych i jak im podołać oraz rozwiązywać, a także zapobiegać, aby praca była łatwa i przyjemna.

Zainteresowanych szkoleniami Nauczycieli zapraszamy do kontaktu: cekolschool@cekol.pl 

Prelekcje mogą być prowadzone na terenie szkoły lub w siedzibie naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa

  Zapytaj o szkolenie

  * Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo pod tym adresem.

   Zapisz się na szkolenie

   * Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo pod tym adresem.

   Infolinia

   +48 801 623 565

   Zapisz się!