CEKOL wspiera Lechię Gdańsk

CEKOL oficjalnym sponsorem Lechii Gdańsk

Firma Cedat Sp. z o. o. została oficjalnym sponsorem gdańskiego klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk.

Uroczyste podpisanie umowy sponsoringowej nastąpiło w piątek 19 września na stadionie Lechii Gdańsk, PGE Arena. Tym samym Cedat dołączył do strategicznych partnerów gdańskiej drużyny. Podpisy złożyli Prezes Cedat Sp. z o. o.  Piotr Pielak oraz Dariusz Krawczyk, Prezes Lechii Gdańsk.

Cedat w swojej historii już wcześniej angażował się we wsparcie sportowców, a tym razem postanowił wesprzeć rodzimy klub piłkarski, z miasta gdzie powstała i ma swoją siedzibę.

Kontrakt został zawarty na cały sezon piłkarski. W ramach współpracy marka CEKOL będzie obecna na wszystkich meczach Lechii Gdańsk rozgrywanych na gdańskim stadionie oraz otrzymała tytuł oficjalnego sponsora.

Negocjacje z Klubem przebiegały tak sprawnie, że życzyłbym sobie podobnych rozmów z każdym partnerem – mówi Piotr Kuryś – Dyrektor Handlowy Spółki Cedat – Teraz marka CEKOL będzie widoczna na każdym meczu Lechii Gdańsk. Cieszymy się, że współpracujemy z gdańskim klubem i życzymy mu wielu sukcesów oraz zwycięstw.

Lechia Gdańsk to drużyna piłkarska założona w 1945 r. w odradzającym się po działaniach wojennych zniszczonym Gdańsku. Początkowo działała pod nazwą Klub Sportowy Biura Odbudowy Portów, którą w 1946 r. zmieniono na Budowlani, a następnie na nazwę Lechia, obowiązującą do dziś. Od sezonu 2008/2009 występujący w najwyższej polskiej piłkarskiej klasie rozgrywkowej – Ekstraklasie.

 

fot. Wojciech Figurski

fot. Wojciech Figurski

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony