CEKOL NA PIĄTKĘ!

logo Budowlanej marki RokuZ ogromną przyjemnościa i satysfakcją informujemy, iż marka CEKOL już po raz piąty z rzędu została laureatem BUDOWLANEJ MARKI ROKU w kategorii: PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN. 

31 maja podczas uroczystej gali w Pałacyku Otrębusy pod Warszawą, marka CEKOL została po raz kolejny wyróżniona tytułem ZŁOTEJ BUDOWLANEJ MARKI ROKU. Nagroda przyznana została na podstawie rankingu, którego organizatorem jest firma ASM- Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o. o.-ekspert w dziedzinie analiz rynku budowlanego.

Ranking budowlanych marek powstaje w wyniku ankiet przeprowadzonych wśród ponad 1 600 firm wykonawczych i odpowiedzi udzielonych przez wykonawców. Wyniki oraz nagroda dla CEKOL jest świadectwem rozpoznawalności marki, jak również docenieniem jakości produktów.

Nagroda jest tym bardziej cenne, że przyznawana przez wykonawców, którzy na co dzień pracują przy użyciu tych produktów i to dowód uznania niezawodności i wysokiej jakości wyrobów marki CEKOL.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Wykonawcom, którzy oddali głos na markę CEKOL.

Podczas Gali wręczone zostały również certyfikaty Rankingu Budowlana Marka Roku 2012, a Laureaci otrzymali dyplomy i statuetki Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2012 w klasyfikacji ogólnej oraz w 20-stu kategoriach materiałów budowlanych.

Wszystkim Laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Dyplom Złota Budowlana Marka Roku 2011
Złota Budowlana Marka Roku 2011w kategorii PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN Certyfikat uczestnictwa w Rankingu Budowlana Marka Roku 2011
Budowlana Marka Roku 2012 w kategorii PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN Nagrodę wręczyła Małgorzata Walczak- Gomuła, dyrektor generalny ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku fot. Michał Rzepiak W imieniu Zarządu firmy, nagrodę odebrała Justyna Pokrzywnicka, Specjalista ds. PR, fot. Michał Rzepiak

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony