Cekol

Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2019

 

Złote Godło Najwyższa Jakość QI

Bezpyłowa Gładź Szpachlowa CEKOL: F-16 Finisz została nagrodzona, prestiżowym wyróżnieniem Złotym Godłem Najwyższa Jakość Quality International. Kapituła XIII edycji Programu przyznała nagrodę w kategorii QI Produkt- produkt najwyższej jakości. Członkami Kapituły są niezależni eksperci, gwarantujący obiektywność ocen. Przyznanie Godła Najwyższa Jakość QI jest potwierdzeniem, iż najwyższe standardy są zachowane zarówno w procesie produkcji, jak i w stosowania i użytkowania produktu.

Otrzymana nagroda jest wyraźnym sygnałem, iż gładź CEKOL F-16 Finisz jest produktem najwyższej jakości, to gwarantują dla Klientów i Wykonawców, iż otrzymują wyrób na najwyższym poziomie, a także poświadczenie jego doskonałych parametrów.

Pieczę nad programem sprawuje: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce, skupiającym przedstawicieli firm i instytucji, działających na terytorium naszego kraju wokół idei zarządzania jakością.

Remont bez bałaganu

CEKOL F-16 Finisz CEKOL F-16 Finisz jest gotową do użycia bezpyłową gładzią szpachlową. To produkt do ostatecznego przygotowania powierzchni ścian i sufitów przed malowaniem. Gładź można nakładać ręcznie: pacą lub wałkiem, oraz maszynowo, a po wyschnięciu można malować wszystkimi rodzajami farb. Praca z bezpyłową gładzią szpachlową jest bardzo szybka i sprawna, powierzchnia nie wymaga gruntowania, a gładź jest gotowa do pracy po otworzeniu opakowania. Metoda zacierania na mokro ogranicza kurz i bałagan podczas prac remontowych, można bez szlifowania uzyskać gładką powierzchnię. Ma to szczególne znaczenie w mieszkaniach w których przebywają dzieci, a także w przypadku niewielkich remontów, gdy lokatorzy nie mają możliwości opuszczenia na ten czas lokalu. Gładź jest materiałem o optymalnej twardości. Można ją zacierać na mokro, ale również stosować klasyczne techniki obróbki przez szlifowanie.

Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL F-16 Finisz, to wyjątkowy produkt, powierzchnia ścian do pomalowania gotowa jest w ciągu jednego dnia. Nie trzeba gruntować, produkt jest gotowy do użycia. Po remoncie nie pozostaje wspomnienie białego pyłu, który wymaga uporczywego usuwania.

CEKOL F-6 finisz to:

  • Remont bez pyłu i kurzu, szybko i czysto
  • Bez gruntowania
  • Gładka i równa powierzchnia- bez szlifowania
  • Optymalne parametry robocze i wytrzymałościowe
  • Bezpyłowa gładź, do obróbki na mokro oraz metodą klasyczną
  • Do nakładania ręcznego i maszynowego.
  • Grubość warstwy do 3 mm
  • Zużycie 1,5 kg/m²/mm

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!