Cekol

Złota Budowlana Marka Roku 2018

Z wielką radością informujemy Państwa, iż w marka CEKOL odniosła ogromny sukces w rankingu organizowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM i została nagrodzona tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii Produkty do Gładzenia i Wyrównywania Ścian.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku, czyli opinie wykonawców.

Po raz czternasty ASM  przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które miało na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Wymieniają marki z którymi mają pozytywne doświadczenia.

Tytuł przyznawany jest za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2018 roku.

 

Tegoroczna Gala licznie zgromadziła nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, instytucji rządowych oraz media.

Gładzie CEKOL już po raz kolejny z rzędu zostały docenione i wyróżnione przez wykonawców. Tym razem uzyskując tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku- czyli najwyższą nagrodę w danej kategorii.

Jest to dla nas duże wyróżnienie, potwierdzające jakość naszych produktów i satysfakcję klientów z stosowania naszych gładzi. Cieszymy się, że nasza marka została doceniona właśnie przez wykonawców, którzy na co dzień mają styczność z produktami i mogą w wiarygodny sposób wyrazić oponie o produktach. Cieszymy się z przyznanego tytułu, gdyż jest to potwierdzenie naszej pracy i starań jakie wkładamy, aby produkty CEKOL były zawsze najwyżej jakości i niezawodne w stosowaniu.

Uważamy, że to, iż marka od lat nagradzana jest w rankingu Budowlanej Marki Roku jest bardzo dobrą rekomendacją dla Klientów i Użytkowników gładzi CEKOL.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!