Cekol

Wsparcie dla gdańskiej Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii UCK

Od samego początku istnienia i funkcjonowania marki CEKOL, jako firma uważamy, że mamy swoje powinności szczególnie wobec społeczności lokalnej, dlatego bez wahania pozytywnie odpowiedzieliśmy na apel Fundacji z Pompą, potrzebującej wsparcia w remoncie Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii.

Klinika UCK to jedyne miejsce w regionie gdzie mali pacjenci otrzymuję specjalistyczne leczenie i szansę na powrót do pełni zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa. Niestety po inspekcji okazało się, że budynek wymaga generalnego remontu, a budżet szpitala, mocno uszczuplony również przez wydatki w związku z COVID-19 jest niewystarczający.

Niestety, pandemia znacząco nadwyrężyła budżet szpitala, dlatego, aby realizować remont potrzebna jest pomoc i dobra wola firm takich jak nasza, aby dzieci mogły jak najszybciej wrócić do kliniki, gdzie jest dla nich odpowiedni sprzęt i personel.

Bardzo ważne jest, aby dzieci przebywały w ciepłych, przyjaznych warunkach podczas leczenia, aby szybciej wrócić do zdrowia. To właśnie takie otoczenie sprzyja rekonwalescencji i umila ten ciężki czas, z którym najmłodsi muszą się zmagać.

Zdajemy sobie tez sprawę , jak ważne są dobre warunki dla personelu, bo to na ich barkach spoczywa największa odpowiedzialność. Dlatego z radością i nadzieją na wiele pozytywnie zakończonych historii, zdecydowaliśmy się przy współpracy z drużyną siatkarzy Trefl Gdańsk oraz Fundacji z Pompą wspomóc remont szpitala.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, w miarę naszych możliwości pomagamy i wspieramy szczytne inicjatywy czy osoby poszkodowane przez los – jak w przypadku powodzi czy innych tego typu zjawisk, które w jednej chwili niszczą cały dorobek ludzi i potrzebna jest pomoc w remoncie i odbudowie.

Aby wesprzeć i przyspieszyć remont kliniki przekazaliśmy w formie darowizny CEKOL C-45 GOLD START+FINISZ Extra białą gładź szpachlową.

 

 

W tym roku nasza marka świętuje okrągłą 30 rocznicę funkcjonowania naszej firmy i z tej okazji również zmodyfikowaliśmy nasz flagowy produkt: gładź CEKOL C-45 GOLD, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Receptura produktu została zmieniona i produkt otrzymał cechy, które są współcześnie pożądane, czyli możliwość gładzenia mokro na mokro, co znacznie ułatwia i przyspiesza remont.

Gładź CEKOL C-45 GOLD, jest produktem nietoksycznym oraz nieszkodliwym, w pełni bezpieczny zarówno podczas remontu, jak i późniejszego użytkowania pomieszczeń, dlatego to doskonały wybór do remontu miejsca, gdzie małe dzieci będą otrzymywały profesjonalną opiekę lekarską. Dodatkowo gładź ta posiada certyfikat EC1 plus, który świadczy o niskiej emisyjności lotnych związków organicznych tj. formaldehydów, czyli jest idealnym produktem dla szpitala i pomieszczeń w których będą leczyć się mali pacjenci.

Jest to produkt gipsowy – czyli w pełni bezpieczny i przyjazny dla człowieka, na bazie naturalnych surowców, biały – czyli można go później dowolnie malować, zależnie od preferencji, do wykorzystania jako start lub finisz – w zależności od potrzeb, zależnie czy potrzebna jest grubsza warstwa i wyrównanie, czy tylko końcowe wygładzenie.

Nie jest to pierwsza wspólna inicjatywa z Treflem Gdańsk, wcześniej wsparliśmy również Holistyczne Centrum Wsparcia po stracie, gdzie również przekazaliśmy nasze gładzie.

Podczas uroczystego przekazania materiałów nasze działania podsumowała Anna Gutek, Dyrektor Kontroli Jakości-  CEKOL powstał w Gdańsku 30 lat temu i od początku angażowaliśmy się w różne mniejsze i większe akcje społeczne. Sponsorujemy sportowców, wspieramy także małe drużyny i młodych zawodników, ale działamy też charytatywnie. Jest to dla nas ważne, stąd nasza obecność również w remontowanej Klinice . Produkt, który dzisiaj przekazaliśmy to nasza sztandarowa pozycja, jedna z pierwszych na rynku gładzi gipsowych oparta o naturalne surowce, które jak najbardziej polecane są właśnie w takich miejscach jak szpitale. Ten produkt w latach 90-tych pozwolił firmie urosnąć, teraz przeszedł szereg modyfikacji i poza nowymi właściwościami jest także łatwiejszy w aplikacji. Cieszymy się, że możemy wspomóc remont i mamy nadzieję, że Klinika niedługo będzie ponownie otwarta dla małych pacjentów.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!