Cekol

Turniej siatkarski dla małych pacjentów z Pomorskiego Hospicjum

 

Charytatywny turniej dla ośmiu zespołów, mecz z drużyną Przyjaciół Wojciecha Grzyba dla zwycięskiej ekipy, oryginalna statuetka MVP PlusLigi dla najlepszego gracza całych zmagań, animacje dla najmłodszych i konkursy z nagrodami dla całych rodzin, a przede wszystkim wsparcie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci – tak wyglądała niedziela 9 czerwca w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu. Wydarzenie SERWUJ dla HOSPICJUM wsparł CEKOL.

Idea turnieju „Serwuj dla Hospicjum” zrodziła się z inicjatywy Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, a także Wojciecha Grzyba – kapitana zespołu „gdańskich lwów”. Środkowy Trefla Gdańsk od lat angażuje się w inicjatywy charytatywne, w minionym sezonie m.in. razem z Bartoszem Kurkiem i trenerem Andreą Anastasim malował bombki, które następnie były licytowane na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci, a wcześniej wielokrotnie występował w meczu piłkarskim organizowanym przez Hospicjum na Stadionie Energa „Podaj dalej”.

CEKOL stara się wspierać wszelkie inicjatywy na rzecz osób poszkodowanych przez los w tym zwłaszcza dzieci. Turniej był okazją do spędzenia czasu w miłej, rodzinnej, sportowej atmosferze, a także wspaniałą inicjatywą charytatywną pomagającą małym pacjentom Pomorskiego Hospicjum.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!