Cekol

Trzeci sezon CEKOLU z Treflem Gdańsk

Cedat Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki CEKOL, który dołączył do grona Złotych Sponsorów Trefla Gdańsk przed sezonem 2017/2018, w nadchodzących rozgrywkach już po raz trzeci będzie grać razem z „gdańskimi lwami”. Podobnie jak w poprzednich sezonach logo marki CEKOL będzie prezentowane na koszulkach gdańszczan, nośnikach elektronicznych, czy oparciach ławek zawodników podczas meczów PlusLigi, ale pojawi się też kilka nowości. Między innymi „gdańskie lwy” zwiedzą fabrykę firmy, a przedstawiciele handlowi marki CEKOL będą trenować pod okiem Michała Winiarskiego. Produkty Złotego Sponsora posłużyły także do… budowania formy siatkarzy podczas zajęć w siłowni!

Firma Cedat Sp. z o. o. to producent chemii budowlanej marki CEKOL, która funkcjonuje na rynku od blisko 30 lat. Posiada kompleksową ofertę produktów do budowy i remontu. Specjalizuje się w materiałach do wykańczania wnętrz. W swojej działalności stawia przede wszystkim na jakość i niezawodność oferowanych produktów oraz satysfakcję kupujących. Marka CEKOL jest wielokrotnie nagradzana i doceniana zarówno przez wykonawców, jak i inwestorów indywidualnych. Do ostatnich wyróżnień marki należy między innymi Złote Godło Najwyższej Jakości Quality International 2019. CEKOL jest również wrażliwy na potrzeby społeczne i angażuje się w różnego typu działania charytatywne – w czerwcu Złoty Sponsor Trefla Gdańsk wsparł na przykład turniej siatkarski organizowany z inicjatywy Wojciecha Grzyba na rzecz Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

Współpraca spółki Cedat i Trefla Gdańsk rozpoczęła się przed rozgrywkami 2017/2018. Logo marki CEKOL przez ostatnie dwa sezony było eksponowane na koszulkach meczowych drużyny, naklejkach na boisku, nośnikach elektronicznych, we wszystkich materiałach drukowanych, a także na oparciach ławek zawodników.

W sezonie 2019/2020 oprócz dotychczasowych działań klub wraz ze swoim Złotym Sponsorem przeprowadzi także nowe inicjatywy. Jeszcze w październiku „gdańskie lwy” zwiedzą fabrykę firmy Cedat, a przedstawiciele handlowi marki CEKOL wezmą udział w treningu drużyny, ćwicząc pod okiem Michała Winiarskiego. Produkty Złotego Sponsora – bezpyłowa gładź szpachlowa, zaprawa wyrównująca, czy grunt głęboko penetrujący – posłużyły także do… budowania formy „gdańskich lwów” podczas zajęć w siłowni! Efekty nietypowych ćwiczeń można zobaczyć w specjalnie przygotowanym materiale wideo.

– Bardzo się cieszę, że tak uznana, gdańska marka jak CEKOL w sezonie 2019/2020 nadal będzie grać razem z „gdańskimi lwami”, rozszerzając zakres dotychczasowej współpracy o nowe działania marketingowe. Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i jesteśmy przekonani, że przed nami zarówno kolejne wielkie emocje sportowe i wspólne wygrane, jak i osiąganie celów biznesowych naszego Złotego Sponsora – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Marka CEKOL, choć jest ogólnopolska, wywodzi się z Gdańska i właśnie tutaj regularnie wspiera zarówno drużyny sportowe, jak i lokalne inicjatywy i społeczności.

Bardzo się cieszymy, że w kolejnym sezonie nadal będziemy grać razem z „gdańskimi lwami”. Przekonaliśmy się, jak wspaniałym, rodzinnym i chętnie oglądanym sportem jest siatkówka, a także jakie daje możliwości marketingowe. Trefl Gdańsk oznacza z kolei widowiska na najwyższym poziomie, ale też inwestowanie w młode pokolenia i wychowywanie w sportowym duchu setek dzieci i młodzieży. My z kolei zawsze podkreślaliśmy, że lokalna działalność społeczna i edukacyjna to bardzo ważne obszary naszych działań towarzyszących biznesowi – mówi Piotr Kuryś – Dyrektor Handlowy firmy Cedat.

Nowa umowa została podpisana na rok, do końca sezonu 2019/2020 PlusLigi.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!