Cekol

Szukasz dobrego rozwiązania na ostatni szlif w mieszkaniu?

Wybierz Bezpyłową gładź szpachlową CEKOL F-16 Finisz.

Remonty, czy budowy nierzadko są doświadczeniami, których nie chcemy powtarzać. Generują dużo stresu, problemów oraz bałaganu. Poszukujemy zatem rozwiązań, które jakkolwiek mogą nam ułatwić cały proces, a CEKOL posiada całą gamę produktów, dzięki którym podobne przedsięwzięcia staną się znacznie przyjemniejsze. Porozmawiajmy więc o Bezpyłowej gładzi szpachlowej CEKOL F-16 Finisz.

Szybki i łatwy remont

Nakładanie gładzi to doskonały sposób na to, aby postawić przysłowiową kropkę nad „i” w czasie remontu lub po zakończeniu budowy. Gładzie bowiem można pozostawić w stanie takim, jak po szlifowaniu – w przypadku CEKOL F-16 Finisz jest to biała, gładka tafla – lub malować na ulubione kolory. Niewątpliwym problemem jednak jest to, że sam proces gładzenia ścian może bywać pracochłonny i powodować dużą ilość kurzu – to zaś implikuje kolejny stres. Mając go zatem już zdecydowanie za dużo, najlepiej sięgnąć po produkty, które nie tylko będą skuteczne, trwałe, doskonale się prezentujące w finalnym efekcie, ale też przyjazne w użytkowaniu.

CEKOL F-16 Finisz to same zalety

Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL F-16 Finisz spełnia wszystkie te warunki. Jest to produkt gotowy do użycia, który ewentualnie należy jedynie zamieszać – nie musimy się martwić przygotowaniem odpowiedniej mieszanki, bowiem proporcje zostały dobrane przez ekspertów. Jest to produkt, który nie wymaga gruntowania – oznacza to, że czas pracy zostaje skrócony o jeden etap przygotowawczy. Jest to produkt łatwy w użyciu – można go nakładać na dowolne powierzchnie wewnątrz budynków trzema sposobami: wałkiem, pacą ze stali nierdzewnej lub agregatem, w zależności od preferencji. Jest to produkt, który można obrabiać metodą „na mokro” za pomocą, na przykład, gąbki styropianowej – ilość pyłu podczas szlifowania zmniejsza się do minimum. Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL F-16 Finisz po wyschnięciu nadaje się dodatkowo do malowania wszystkimi rodzajami farb.

CEKOL najlepszy od lat

CEKOL od lat wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, a niewątpliwie w coraz szybciej się zmieniającym świecie, należy w racjonalny sposób ograniczać trudności i problemy. Decydując się zatem na remont lub budowę – również warto myśleć w tych kategoriach i postawić na CEKOL: na produkty sprawdzone, trwałe i łatwe w użyciu. Dlatego też chcąc położyć gładzie – zachęcamy do sięgnięcia po Bezpyłową gładź szpachlową CEKOL F-16 Finisz.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!