Cekol

Stylowe klejenie stylowych płytek, czyli o Specjalnym białym kleju do płyt kamiennych CEKOL Q-6 EXTRA

De gustibus non est disputandum – ta sentencja łacińska odnosi się do każdego aspektu życia, również do kwestii związanych z remontem oraz budową. CEKOL również zdaje sobie z tego faktu sprawę i doskonale wie, że potrzeby klientów są różne – dlatego też na rynek wprowadziliśmy całą serię klejów Q, które odpowiadają zainteresowaniom odbiorców, w tym także wszystkim tym, którzy marzą o eleganckim wykończeniu wnętrz lub tarasów marmurem, granitem, czy kamieniem. To dla nich dedykowany jest właśnie Specjalny biały klej do płyt kamiennych CEKOL Q-6 EXTRA.

BEZ TRUDU Z CIĘŻKIMI PRZYPADKAMI

Ciężkimi – bo dużymi, o wadze nierzadko utrudniającej pracę, ale także problematycznymi pod względem koloru. Nic bardziej mylnego – nie ze Specjalnym białym klejem do płyt kamiennych CEKOL Q-6 EXTRA. Warto  bowiem zwrócić uwagę na marmurowe wykończenia, które „brylują na salonach”, a dokładniej – w łazienkach, uznawanych za najbardziej luksusowe i glamour, jak z katalogów o aranżacji wnętrz, które zachwycają każde oko. Niemniej jednak, to nie jedyne zastosowanie ciężkich, ozdobnych płyt – kamienne schody, jak dla księżniczki z bajek Disney’a: osiągniemy to bez trudu, wykończenie granitem na elewacji: to żaden kłopot dla CEKOL Q-6 EXTRA.

WYSOKIE PARAMENTRY KLEJU

Specjalny biały klej do płyt kamiennych CEKOL Q-6 EXTRA to mieszania spoiw wiążących hydraulicznie kruszyw i dodatków organicznych o podwyższonych parametrach. Jest to także produkt o zmniejszonym spływie – co daje możliwość klejenia od góry ściany – i wydłużonym czasie otwartym, przez co praca nie musi być wykonywana w stresujących warunkach pod presją czasu. Dodatkowo, dzięki białemu kolorowi – idealnie sprawdzi się do klejenia wszelkich kamieni naturalnych, bez ryzyka ewentualnych przebarwień. Ponadto, połączenie specjalnego kruszywa kwarcowego o grubym uziarnieniu, stabilizującym materiał w grubszych warstwach, wysokiej klasy białego cementu oraz wyselekcjonowanych dodatków modyfikujących – jest to świetny wybór do przyklejania ciężkich materiałów.

PIĘKNY EFEKT KOŃCOWY

Jeżeli zależy nam na łatwej i przyjemnej pracy, która nie generuje dodatkowych problemów po czasie – takich, jak właśnie przebarwienia na drogich kamieniach, które wybieramy do dekoracji wnętrz, warto wykorzystać Specjalny klej do płyt kamiennych CEKOL Q-6 EXTRA. Produkt ten sprawdzi się wśród najbardziej wymagających klientów, oczekujących idealnego efektu końcowego bez kłopotów i wnętrza, jak instagramowych profili wnętrzarskich.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!