Cekol

Puchar jest nasz!

 

 

 

Lechia napisała historię

Drużyna Lechia Gdańsk została zdobywcą Totolotek Pucharu Polski po raz drugi w historii, poprzednio w 1983 roku. CEKOL jest sponsorem gdańskiej drużyny już 5 sezon.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa Lechii Gdańsk, jesteśmy dumni i gratulujemy całej drużynie, trenerom oraz całemu sztabowi wspierającemu zespół. Jesteśmy zachwyceni triumfem biało-zielonych w naszej firmie, zarówno jako gdańszczanie, ale też kibice.

Po zwycięskim meczu trener drużyny, Piotr Stokowiec powiedział:Cieszę się, że zapisaliśmy nowe karty w historii, ale gramy dalej. Ja nie mam wrażenia, że my dzisiaj coś skończyliśmy. Wierzę, że to początek odbudowywania silnej marki klubu i silnego punktu na piłkarskiej mapie Polski. 

Decydującą bramkę na wagę trofeum w doliczonym czasie drugiej połowy zdobył Artur Sobiech. Na Stadionie Narodowym Lechia Gdańsk pokonała  Jagiellonię Białystok i tym samym otrzymała Puchar Polski.

Czekamy na występy Lechii Gdańsk w europejskich rozgrywkach, a także kibicujemy dalej i liczymy na jak najlepszy wynik w polskiej lidze.

 

Materiały prasowe dzięki uprzejmości Lechia Gdańsk

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!