Cekol

Potrzeba zmian czyli, jak CEKOL zmienia wnętrza

Od lat nic nie zmieniliście w swoim domu? Macie dość patrzenia na te same ściany? Drobne dodatki, poduszki, kwiaty i świeczki już niewiele pomagają, a nie macie funduszy, żeby przeprowadzić generalny remont? Nic trudnego – wystarczy, że zerkniecie do katalogu produktów marki CEKOL. To właśnie tam znajdzie całą gamę rozwiązań, które nie nadwyrężą budżetu domowego, ale także zachwycą ostatecznym efektem.

ELEGANCKI MINIMALIZM

Wbrew obiegowej opinii – urządzenie minimalistycznego mieszkania, pomimo że może to brzmieć nieco jak oksymoron, wcale nie musi być kosztowne i nie potrzeba do tego wielkich przestrzeni. Tak naprawdę bowiem – w stylu minimalistycznym nie chodzi ani o ilość miejsca, ani o ilość rzeczy, które musimy przechować, ale o to, j a k  te rzeczy przechowujemy, co decydujemy się pokazać, a co ukryć pod pełnymi zabudowami i jakie punkty powinny być najbardziej wyeksponowane, aby całość wyglądała powalająco. Ponadto – w ostatecznym rozrachunku nie chodzi o to, aby pomieszczenie wyglądało jeden do jednego, jak z żurnala, bo takiego efektu zwyczajnie nie da się osiągnąć, a jeżeli: to na ile będzie to efekt, dzięki któremu poczujemy się jak w domu? Warto się inspirować – ale warto też postawić na indywidualizm.

WYBÓR MATERIAŁU

Skupmy się zatem na tym, co musimy zrobić, żeby – nie wydając dużej ilości pieniędzy, a mając już bazę w postaci mebli przypominających bardziej kolekcje pewnej szwedzkiej marki niż art nouveau – podkreślić nowoczesny design, minimalizm i elegancję w swojej prostocie. Czasem nie chodzi bowiem o kolejne girlandy z lampek, czy jeszcze jedną pufkę w popularny wzór, a o detal budowniczy, który zmieni całkowicie postrzeganie naszego salonu. Nowy kolor? Owszem, możliwe, że zadziała, ale czy nie lepiej pójść o krok dalej, być nieco odważniejszym i postawić na zachwycający efekt: efekt betonu, tak doskonale komponujący się z najpopularniejszymi obecnie trendami loftowo-industrialno-minimalistycznymi? Wyjątkowy efekt, który możemy uzyskać w macie, w błysku, na gładko lub stworzyć struktury.

DEKOROWANIE? TYLKO Z CEKOL TD-01!

Marka CEKOL w swojej ofercie posiada doskonały wybór do zrealizowania tego planu – Tynk dekoracyjny CEKOL TD-01. Produkt ten jest suchą mieszanką, którą należy nakładać w dwóch warstwach, po rozdrobnieniu z wodą – zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Jest on idealny dla osób, które pragną uzyskać efektowną, gładką powierzchnię, ale także pozwala tworzyć struktury dekoracyjne, nadające wnętrzu niepowtarzalny charakter. Ponadto, po wyschnięciu można na nim zastosować jeszcze jeden wyrób z szerokiej gamy oferowanej przez CEKOL – Preparat do impregnacji tynku dekoracyjnego CEKOL PI-01, który nie tylko pielęgnuje naszą ścianę, czy jej kawałek, ale stworzy błyszczącą, designerską powierzchnię. Co bardzo istotne – oba te produkty można stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków oraz tylko na niewielkich partiach ścian, jak i na całych: tak, jak mamy ochotę.

REMONT? POSTAW NA CEKOL!

Nasz dom, czy mieszkanie – mniejsze, większe, w kamienicy, starym bloku, czy na nowoczesnym osiedlu – ma być miejscem, w którym poczujemy się dobrze; ma być bezpieczną przystanią, do której chętnie wracamy po trudach dnia. Warto więc zadbać o to, aby pomieszczenia, w których żyjemy, były odbiciem nas samych – dzięki temu, poczujemy się w nich dobrze. A kto nam w tym lepiej pomoże, jak nie CEKOL właśnie?

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!