Cekol

Podsumowanie sezonu Trefl Gdańsk

Gdańskie Lwy, drużyna Trefl Gdańsk zakończyła sezon 2018/2019 Plus Ligi na 9 miejscu i zgodnie z tradycją rozegrała mecz z kibicami, by w ten sposób podziękować za wsparcie zarówno fanon, jak i sponsorom. CEKOL wspierał gdańską drużynę już drugi sezon. 

Gdańskie Lwy vs. Kibice

Była to wspaniała okazja, by wspólnie podsumować rozgrywki, a także podziękować żółto-czarnym fanom za kibicowanie przez cały sezon. Spotkanie było również pożegnaniem trenera Andrea Anastasi, który odchodzi po pięciu sezonach z Treflem Gdańsk. Prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski powiedział: Bardzo dziękujemy Andrei za wszystko, co zrobił dla gdańskiej siatkówki. Za sukcesy, które drużyna zdobyła pod jego wodzą, a także za fakt, że Trefl Gdańsk stał się przez te pięć sezonów ważną marką na siatkarskiej mapie Polski. 

CEKOL złotym sponsorem

My również dziękujemy „Gdańskim Lwom” za wspaniałe emocje, wzruszenia i zawsze walkę o zwycięstwo. Dziękujemy za sportową walkę i wspaniałe widowiska.  CEKOL jako złoty sponsor towarzyszył drużynie w zmaganiach sportowych drugi sezon.

Nasza firma ma zasięg ogólnopolski, ale nigdy nie zapominamy skąd się wywodzimy i z tym większą przyjemnością wspieramy lokalne drużyny. Siatkówka to wspaniały rodzinny sport, który przyciąga na trybuny rzesze kibiców i daje ogromną radość.

Podsumowanie sezonu: PlusLiga i Liga Mistrzów

Sezon 2018/20019 to dla Trefla Gdańsk połączenie występów w PlusLidze z reprezentowaniem Polski na międzynarodowej arenie w ramach Ligi Mistrzów. Te rozgrywki dostarczyły trójmiejskim kibicom ogromnych emocji. Gdańszczanie byli o krok od awansu do półfinału zmagań Ligi Mistrzów, ale po heroicznej walce z Zenitem Kazań odpadli z rozgrywek. W rodzimej PlusLidze zakończyli rozgrywki na 9 miejscu i zabrakło im bardzo niewiele by awansować na wyższe miejsce.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!