Cekol

Okrągły, piąty sezon współpracy CEKOL i Trefla Gdańsk!

Przed Treflem Gdańsk i firmą Cedat Sp. z o.o., producentem polskiej chemii budowlanej marki CEKOL, kolejny rozdział współpracy. Działania zapoczątkowane przed rozgrywkami 2017/2018 w najbliższym sezonie będą miały swoją okrągłą, piątą odsłonę. – Bardzo dziękujemy marce CEKOL za okazane zaufanie i wybranie właśnie Trefla Gdańsk do prowadzenia działań marketingowych poprzez sport. Rozpoczynając współpracę w 2017 roku mieliśmy nadzieję na długofalowość i ogromnie się cieszymy, że tak się dzieje – mówi prezes Trefla Gdańsk Dariusz Gadomski. Podobnie jak w latach poprzednich CEKOL w sezonie 2021/2022 będzie Złotym Sponsorem „gdańskich lwów”.

Firma Cedat Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki CEKOL, pochodzi z Gdańska i w tym roku świętuje 30-lecie istnienia. CEKOL posiada kompleksową ofertę produktów do budowy i remontu, a specjalizuje się w materiałach do wykańczania wnętrz. W swojej działalności stawia przede wszystkim na jakość i niezawodność oferowanych produktów oraz satysfakcję kupujących. Produkty marki CEKOL są wielokrotnie nagradzane i doceniane zarówno przez wykonawców, jak i inwestorów indywidualnych. Co ważne, CEKOL w swej działalności mocno angażuje się we wspieranie inicjatyw społecznych i działalność charytatywną, a także aktywnie uczestniczy w sportowym życiu Trójmiasta.

Współpraca CEKOLU i Trefla Gdańsk rozpoczęła się przed sezonem 2017/2018 i co roku jest przedłużana na kolejne 12 miesięcy. Najbliższe rozgrywki będą już piątą odsłoną wspólnych działań producenta polskiej chemii budowlanej oraz „gdańskich lwów”. Przez lata współpracy marka CEKOL i poszczególne jej produkty były zarówno reklamowane w hali podczas meczów Trefla Gdańsk, jak i promowane w sportowych kanałach telewizji Polsat, czy mediach społecznościowych klubu. Niejednokrotnie klub wraz z swym Sponsorem Złotym łączyli także siły, by pomóc innym. Tak było w marcu tego roku, gdy siatkarze gdańszczan dostarczyli kilkaset kilogramów produktów marki CEKOL do remontowanej Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Wcześniej natomiast CEKOL wspomógł m.in. remont siłowni w IV Liceum Ogólnokształcącym, gdzie Trefl Gdańsk prowadzi szkolenie młodzieży. Przed Treflem i Złotym Sponsorem klubu kolejny sezon wspólnych działań zarówno marketingowych, jak i dla gdańskiej społeczności.

 

Bardzo dziękujemy marce CEKOL za okazane zaufanie i wybranie właśnie Trefla Gdańsk do prowadzenia działań marketingowych poprzez sport. Rozpoczynając współpracę w 2017 roku mieliśmy nadzieję na długofalowość i ogromnie się cieszymy, że tak się dzieje, tym bardziej w tym niełatwym czasie pandemii. Co roku staramy się proponować naszemu Sponsorowi kolejne rozwiązania marketingowe, jeszcze bardziej przykuwające uwagę kibiców. W ostatnim sezonie, korzystając z kubatury ERGO ARENY, między innymi eksponowaliśmy cysternę CEKOLU tuż za końcową linią boiska. Nasz Sponsor Złoty zawsze jest także otwarty na wszelkie działania, dzięki którym możemy razem wesprzeć lokalne instytucje. Ogromnie się cieszymy, że przed nami piąty sezon wspólnej gry – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

CEKOL poza działalnością biznesową, która przekłada się na m.in. takie tytułu jak Budowlana Marka Roku 2021, czy Konsumencki Lider Jakości 2020, powadzi także działalność edukacyjną dla uczniów szkół budowlanych oraz studentów politechnik, angażuje się we wspieranie różnego typu organizacji i fundacji, a także przyczynia się do rozwoju sportu.

– Bardzo się cieszymy, że przed nami piąty, okrągły sezon współpracy z „gdańskimi lwami”. Siatkówka stwarza świetne możliwości do promocji, a dla nas niezwykle ważne jest, by wspierać lokalny sport, otoczenie, w którym funkcjonujemy. Naszą misją jest oczywiście dostarczanie na rynek najwyższej jakości materiałów wykończeniowych dla budownictwa, ale równie istotne jest dla nas to, by w prowadzonej działalności dbać zarówno o partnerów firmy, środowisko naturalne, jak i lokalną społeczność, lokalne przedsięwzięcia. Trzymamy kciuki za jak najlepszy sezon Trefla Gdańsk i życzymy całemu Gdańskowi wspaniałych, siatkarskich emocji – mówi Piotr Kuryś, Dyrektor Handlowy firmy Cedat.

Nowa umowa została podpisana do końca sezonu 2021/2022 PlusLigi.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!