Cekol

NOWA JAKOŚĆ KLEJENIA

Kleje high quality, czyli o nowej serii „Q” marki CEKOL

Świat rozwija się z roku na rok coraz szybciej – a my próbujemy się dostosować do zmieniających się okoliczności, być zawsze na bieżąco, korzystać z dobrodziejstw nowoczesnych rozwiązań. My – odbiorcy i wykonawcy oraz my – marka CEKOL. Dlatego nie zostając w tyle, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy serię „Q” – serię klejów najwyższej jakości, która odmieni Waszą pracę. Na lepsze.

 

ŁATWA PRACA

Seria „Q” to nie tylko wybór aż sześciu różnych rodzajów klejów do różnych rodzajów prac – od uniwersalnych, poprzez żelowe, aż po fibrożelowe i hydrożelowe, hybrydowe i specjalne – ale także czysta przyjemność, wpisana w pracę z nimi. CEKOL może towarzyszyć zatem nie tylko przy wygładzaniu ścian i sufitów, przygotowywaniem ich pod malowanie i tapetowanie, ale także – w aranżacji wymarzonych łazienek, przytulnych balkonów, czy dużych tarasów, idealnych na wiosnę, a nawet: basenów. Każdy z nowych klejów jest wysokiej jakości, wykonany na bazie najlepszych składników oraz nowoczesnych technologii, czyniących z nich trwały wybór na długie lata, który nie będzie się kojarzył z katorżniczym wysiłkiem.

 

SZEROKI WYBÓR

Niejednokrotnie, robiąc remont, czy wykańczając mieszkanie lub dom w stanie deweloperskim stajemy przed wyborem płytek i nierzadko stajemy przed tym samym problemem – aby ograniczyć koszty i czas pracy wybieramy tylko jeden rodzaj kafelek, zapominając, że przecież to pomieszczenie ma nam nie tylko służyć, ale też nas cieszyć. Dzięki serii klejów „Q” takie problemy odejdą w niepamięć – stawiając na pracę z CEKOLem przy użyciu jednego produktu możemy stworzyć perfekcyjną łazienkę oraz idealny balkon, wykorzystując jednocześnie ceramikę, gres, a nawet szkło, łącząc płytki mało i wielkoformatowe. Jedynym więc, co może stanowić jakiekolwiek ograniczenie – to własna wyobraźnia.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Kleje serii „Q” to jednak przede wszystkim najwyższa jakość, zoptymalizowane parametry, wiele miesięcy prób i testów oraz materiały doskonałej próby wyselekcjonowane specjalnie właśnie pod najnowsze produkty spod szyldu CEKOL. Tym samym – to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nie tylko nowoczesne rozwiązania, ale możliwość wyboru, a w ostatecznym rozrachunku: przyjemną, łatwą pracę, dającą wymarzone efekty na długie lata.

 

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!