Cekol

Łatwe kafelkowanie, zachwycające efekt, czyli o Fibrożelowym kleju do płytek CEKOL Q-3 MAX

W poszukiwaniu ciekawych rozwiązań do wykończenia kuchni i łazienki, nierzadko sięgamy po inspiracje, które mogłyby się wydawać skomplikowane do zrealizowania. Piękne, efektowne, zwracające uwagę – ale czy praktyczne i możliwe do osiągnięcia, nie tylko ze względu na kwestie budżetowe, ale także na dostępność materiałów, którymi możemy, na przykład, przykleić wymarzone płytki szklane? Otóż – teraz nie musimy się ty martwić, bo na pomoc przychodzi Fibrożelowy klej do płytek CEKOL Q-3 MAX.

NOWOCZESNY PRODUKT
Każda branża musi dostosowywać się do szybko zmieniającego się świata – nie inaczej jest z rynkiem chemii budowlanej. Dlatego CEKOL stworzył – dzięki swoim ekspertom oraz wizjonerom – produkty, które mają się wpasować w potrzeby nowoczesnych wykonawców. Fibrożewloy klej do płytek CEKOL Q-3 MAX absolutnie od tego trendu nie odbiega – jest to produkt wzmocniony dwoma rodzajami włókien, które tworzą zbrojenie, dzięki któremu klej jest mocniejszy. Ponadto – jest to klej wysokoelastyczny, dający możliwość klejenia od góry ściany oraz płytki na płytkę. Na tym jednak jego niesamowite zalety się nie kończą – CEKOL Q-3 MAX to klej cementowy o podwyższonych parametrach, zmniejszonym spływie i wydłużonym czasie otwartym, co korzystnie wpływa na komfort pracy.

NIESAMOWITE EFEKTY
Wybierając Fibrożelowy klej do płytek CEKOL Q-2 MAX możemy liczyć nie tylko na łatwą, przyjemną i de facto niewymagającą pracę, ale również – na wymarzone efekty, czy to w kuchni, czy w łazience – również na powierzchniach typowych, jak i podgrzewanych – a nawet na tarasach i balkonach, bowiem produkt jest mrozoodporny i wodoodporny, nadaje się zatem do wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Nadaje się do płytek małych i średnich, ceramicznych, gresowych, kamiennych, a także – to doskonały wybór do klejenia elementów szklanych, które niewątpliwie stworzą ciekawą strukturę i efektowny design, który będzie cieszył oko na długie lata.

NAJLEPSZY WYBÓR DLA WYMAGAJĄCYCH
Nowa seria klejów Q marki CEKOL charakteryzuje się tym, że posiada w swojej gamie produkty, które spokojnie można nazwać przeznaczonymi do zadań specjalnych, charaktertyzujące się wysoką jakością pracy – klejenia. Nie inaczej jest w przypadki CEKOL Q-3 MAX, którego żelowa konsystencja ułatwia aplikację produktu.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!