Cekol

Łatwe i ekologiczne klejenie, czyli o Uniwersalnym kleju do płytek CEKOL Q-1 UNI

Czasem mamy odważne wizje – wizje, które jeszcze niedawno mogłyby się wydawać niemożliwe lub przynajmniej trudne do zrealizowania. Nierzadko bowiem, wykończenie jednego pomieszczenia różnymi rodzajami płytek, czy kafelek wiązało się z tym, iż musieliśmy zakupić zaprawy klejące dedykowane do poszczególnych produktów ergo proces ten generował dodatkowe koszty. Teraz to jednak się skończyło – poznajcie Uniwersalny klej do płytek CEKOL Q-1 UNI.

WYMARZONA KUCHNIA, ŁAZIENKA LUB BALKON

Uniwersalny klej do płytek CEKOL Q-1 UNI to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie łatwą i przyjemną pracę. Produkt ten bowiem można stosować do przyklejania małych i średnich płytek, a ponadto – jest mrozoodporny i wodoodporny. Tym samym – sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach wilgotnych, takich, jak kuchnia i łazienka. Dzięki nowoczesnej formule – jest też świetnym kompanem w pracach na zewnątrz: tarasy, balkony oraz loggie mogą cieszyć oczy wspaniałymi efektami bez dużego wysiłku.

PRDUKT DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Dzięki wielomiesięcznym badaniom i testom, nasi eksperci stworzyli taką formułę, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami roboczymi oraz wydłużonym czasem otwartym – daje możliwość spokojniejszej pracy, bez martwienia się, że produkt zbyt szybko zastygnie. Jednocześnie jednak – CEKOL Q-1 UNI to klej mocny i trwały. Jest to również idealna pozycja do wyrównywania podłoży – można go stosować jako zaprawę murarską cienkowarstwową oraz do murowania elementów o dużej zgodności wymiarowej.

BEZPIECZNY DLA ŚRODOWISKA

Marka CEKOL od początku istnienia – od trzydziestu lat działania prężnie na rynku chemii budowlanej – dokłada wszelkich starań, aby oprócz tworzenia produktów łatwych i przyjemnych w pracy, które zapewniając doskonałe efekty na lata, dbając jednak również o środowisko. Nie inaczej jest w przypadku nowej serii klejów Q. Dlatego jeżeli w perspektywie czeka remont kuchni, łazienki, czy balkonu ceramiką, cegłą, a nawet bloczkami, to Uniwersalny klej do płytek CEKOL Q-1 UNI jest idealnym kompanem do takich prac.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!