Cekol

Kuchnia doskonała

Czyli, jak z CEKOLem cieszyć się z gotowania

Tak, jak łazienka, tak i kuchnia jest niesamowicie istotnym pomieszczeniem w domu. Chociaż niektórym kojarzy się tylko z obowiązkami – tak naprawdę może być miejscem, do którego wraca się chętnie, w którym miło spędza się czas. W końcu, to zazwyczaj w tym pomieszczeniu kończą się wszystkie imprezy – i nie bez przyczyny. Kuchnia bowiem powinna kojarzyć się nam z przyjemnością – wspólnego gotowania i jedzenia.

POMYSŁ NA KUCHNIĘ

Ogrom aranżacji kuchennych, umeblowania oraz ich wyposażania może przytłaczać. Podobać zaś może się dosłownie wszystko – katalogi wnętrzarskie dbają o to, abyśmy mieli całą gamę różnych rozwiązań do wyboru, do koloru; abyśmy mogli się inspirować różnymi stylami i znaleźć ten jeden, odpowiedni dla nas. Oczywiście, dzięki temu każdy może wyszukać coś dla siebie, ale niestety – w niektórych przypadkach – tak duży wybór może nastręczać trudności. Warto zatem na samym początku skupić się na wielkości pomieszczenia – na tym, aby stworzyć przestrzeń przede wszystkim funkcjonalną oraz atrakcyjną wizualnie. Ponadto, bardzo istotnym jest umiejscowienie samej kuchni – czy jest to oddzielny pokój z oknem lub bez, czy też jest to aneks kuchenny, we wnęce lub wolnostojący. Wszystkie te aspekty bowiem mają – chociaż z pozoru tak się może nie wydawać – olbrzymi wpływ na ostateczny wygląd.

WYBÓR MATERIAŁU

Zanim jednak tak naprawdę przystąpimy do aranżowania naszej nowej kuchni – i przebrniemy przez katalogowe i instagramowe inspiracje – musimy przede wszystkim pomyśleć nad tym, jakich produktów na samym etapie budowy, remontu, czy wykończenia mieszkania lub domu chcemy użyć. Rynek chemii budowlanej pełen jest wszelakich rozwiązań, ale czy na pewno chcemy kupować kilka różnych pozycji, generując dodatkowe koszty i – co jest przecież tak ważne – wydłużając czas, jaki chcemy poświęcić na przygotowanie pomieszczenia do użycia? Czy nie lepiej zainwestować w jeden – przeznaczony między innymi specjalnie właśnie do kuchni – produkt, dzięki któremu kolejne etapy – jak wybór koloru, stylu i sposobu meblowana, czy decyzja o sprzętach AGD – będą dla nas czystą przyjemnością?

NAJLEPSZY PRODUKT DO KUCHNI? CEKOL C-35!

Biała gładź cementowo-polimerowa CEKOL C-35 to idealny wybór nie tylko na zewnątrz, ale także do wewnątrz, szczególnie do pomieszczeń o dużej wilgotności. Nadaje się do nakładania ręcznego i maszynowego oraz wykonywania gładkich powierzchni na ścianach, sufitach oraz elewacjach. Jest to materiał odporny na działanie warunków atmosferycznych – gładź jest wodoodporna i mrozoodporna – niezawierający środków toksycznych. Jego nowoczesna formuła zapewnia ochronę przed żółknięciem, zatem tworzy przepiękną, białą powierzchnię, odporną na odbarwienia świetlne. To także doskonały podkład pod różnego rodzaju farby, również ze względu na swój kolor, niewymagający wielokrotnego pigmentowania. Wybór CELOL C-35 ułatwi w znaczący sposób późniejsze prace związane z wykończeniem kuchni – sprawi, że cały proces aranżacyjny stanie się zdecydowanie prostszy i przyjemniejszy.

NAJLEPSZY KOMPAN W REMONCIE? CEKOL!

Pamiętajcie, że przy tworzeniu planu aranżacji swojej kuchni sam pomysł jest równie istotny, jak dobór odpowiednich materiałów bazowych, dzięki którym możemy mieć pewność, że z upływem czasu pomieszczenie nadal będzie wyglądało zachwycająco, a my będziemy cieszyć się nim długie lata. Nie możemy, co prawda, zapewnić, że meble, kolor oraz sprzęt AGD i cała aranżacja będą odpowiadały w każdym calu i spełnią wszelkie oczekiwania, ale możemy obiecać, że wykończenie kuchni Białą gładzią cementowo-polimerową CEKOL C-35 będzie nie tylko efektowne, ale także trwałe i nie nastręczy problemów na samym etapie nakładania.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!