Cekol

Konsumencki Lider Jakości 2019

Godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI

Z ogromną satysfakcją i wdzięcznością informujemy, iż marka CEKOL została nagrodzona i wyróżniona złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2019 w kategorii „Masy i gładzie szpachlowe”. Jest to dla naszej firmy oraz produktów wielkie wyróżnienie bardzo cenne i ważne wyróżnienie, gdyż nasza marka jest doceniona przez Konsumentów i Użytkowników produktów oraz jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości. Dziękujemy za zaufanie i sympatię Konsumentów.

Niezależne ogólnopolskie badanie

W przeprowadzonym badaniu Respondenci odpowiadali, że kojarzą naszą markę i produkty CEKOL jako profesjonalne, niezawodne i o sprawdzonej jakości. 80 % ankietowanych odpowiedziało, że poleciło by produkty CEKOL, co jest bardzo wysokim wskaźnikiem.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to ogólnopolski program konsumencki przeprowadzany przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Po przeprowadzonych badaniach na grupie ponad 12 tysięcy Respondentów powstaje raport pokazujący ranking produktów i usług uznawanych za najlepsze jakościowo. Marka CEKOL niezmiennie, od lat zawsze jest na czołowej pozycji w tym zestawieniu.

Cieszymy się, że nasza praca i starania, aby produkować najlepsze gładzie na rynku, przynoszą efekty. To wielka radość i satysfakcja, iż niezmiennie nasze produkty cieszą się zaufaniem klientów i wykonawców, za co serdecznie dziękujemy.

 

 

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!