Cekol

Konsumencki Lider Jakości 2018

Produkty marki CEKOL po raz kolejny zostały docenione i wyróżnione przez Konsumentów i tym samym nasza marka uzyskała I miejsce w kategorii „Masy i gładzie szpachlowe” programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 i tym samym złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018

Za co ankietowani cenią naszą markę? Oto przykładowe odpowiedzi respondentów.

– Polecam ten produkt głównie ze względu na jakość wykonania. produkt może być stosowany w różnych warunkach
– Najstarsza firma z innowacyjnymi pomysłami
– Sprawdzona firma, przystępne ceny, duża dostępność w każdym sklepie budowlanym
– Majsterkując i samodzielnie remontując dom ta marka najlepiej spełnia moje wymagania pod względem jakości wykonanej pracy jak i samej pracy z tym produktem

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku oraz ich promocja prasowa.

Badania realizowane w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzone są opinie aktywnych konsumentów.

Składamy serdecznie podziękowania i jesteśmy wdzięczni za przyznanie Złotego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości. Cieszymy się, iż marka CEKOL została doceniona za wysoką jakość i niezawodność produktów. Nasza radość jest tym większa, iż produkty CEKOL zostały docenione przez użytkowników tych produktów.
Najczęściej słyszane opinie o naszych produktach to, że spełniają oczekiwania i są dobrej jakości, dobrze się rozprowadzają i łatwo pokrywają się farbą, są wygodne w stosowaniu.
Z przeprowadzonych badań oraz otrzymanego tytułu wynika, iż watro wybierać to co najlepsze i polskie.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!