Cekol

Kompleksowy remont z CEKOLem

Od podłóg, poprzez ściany, aż po sufit

Już trzydzieści lat marka CEKOL stawia na doskonałe relacje z klientami, pragnąc zapewnić im jak najlepsze produkty do kompleksowych działań związanych z budowami oraz remontami. Co roku zatem – rozwijamy się coraz bardziej, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych fanów. Dzięki temu oferta CEKOL to nie tylko gładzie sypkie, ale też gotowe, wylewki, produkty dekoracyjne, a także – zaprawy klejące serii Q.

PRZYJEMNA PODŁOGA

Zaczynając od początku – podłoga. Zawczasu warto pomyśleć, jaki efekt chcemy uzyskać – czy wyłożyć dom lub mieszkanie wykładzinami, winylowymi panelami, drewnianymi parkietami, płytkami ceramicznymi lub kamiennymi? A może każde pomieszczenie ma wyglądać inaczej? Niezależnie od tego, jakie decyzje zapadną – idealny podkład może uzyskać przy pomocy Wylewki samopoziomującej szybkowiążącej CEKOL WG-50, która nadaje się także na powierzchnie typowe i podgrzewane, a do ruchu pieszego jest gotowa już w 3 godziny.

ŚCIANA JAK MARZENIE

W sypialni – ozdobiona modną tapetą, w przedpokoju – zamalowana na kolorowo, w salonie – biała, a w łazience lub w kuchni – wykończona płytkami. Wszystko to, co sobie wymarzysz możesz osiągnąć właśnie z CEKOLem.

Oczywiście, do CEKOLowania – wygładzania ścian – najlepiej wybrać produkt do tego oryginalnie przeznaczony: Extra białą Gładź szpachlową CEKOL C-45 GOLD; materiał na bazie naturalnych surowców, dzięki któremu można osiągnąć efekt gładki lub dekoracyjny. To też doskonały podkład pod kolorowe farby oraz ozdobne tapety.

Przy wykańczaniu kuchni lub łazienek, bez kafelkowania – świetnym wyborem będzie zaś Biała gładź cementowo-polimerowa CEKOL C-35. Produkt ten sprawdzi się wewnątrz, jak na zewnątrz oraz w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Natomiast chcąc wybrać płytki ceramiczne, kamienne, a nawet elementy szklane, czy płyty marmurowe – proponujemy dobrać któryś z klejów serii Q: klejów high quality, do zadań specjalnych. W ofercie jest ich aż sześć – dla różnych potrzeb i gustów.

IDEALNY SUFIT

Nikt nie lubi, kiedy wypoczywając na kanapie, czy łóżku nagle dostrzegamy nieładny rys na suficie. Zawczasu zatem warto pomyśleć o dobraniu odpowiedniego produktu na sufit – takiego, który nie tylko łatwo nakładać, ale też takiego, który później łatwo obrabiać, a także takiego, który będzie cieszył perfekcyjnym efektem na lata. Niewątpliwie zaś odpowiedzią na te potrzeby jest Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL F-16 Finisz: do użycia bez gruntowania, do obróbki na mokro i do nakładania trzeba sposobami (wałkiem, pacą lub maszynowo).

PROFESJONALNA MARKA

Od debiutu marki CEKOL minęły trzy dekady nauki i doskonalenia się, czerpania najlepszych wzorców z tradycji i doświadczenia oraz patrzenia w przyszłość. Poprzez poszerzający się katalogów produktów CEKOL gości w Waszych domach na wszystkich etapach budowy oraz remontu. Teraz jednak możemy również gościć w Waszych komputerach i telefonach – dzięki nowej immersyjnej zabawie dla wykonawców: programowi lojalnościowemu CEKOL TEAM.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!