Cekol

Kafelkowanie w trudnych warunkach, czyli o Hydrożelowym kleju do płytek CEKOL Q-4 PLUS

Coraz popularniejsze jest stawianie na balkony, czy tarasy z płytkami drewnopodobnymi – dają piękny, doskonale oddający urok desek efekt, który nie wymaga ciągłej konserwacji i wytrzymuje trudne warunki na długie lata. Żeby jednak móc się cieszyć wymarzoną aranżacją, musimy dobrać nie tylko odpowiednie kafelki, ale także produkt, którym go przykleimy. To jednak nie będzie już problemem – wystarczy wybrać Hydrożelowy klej do płytek CEKOL Q-4 PLUS.

BEZ PROBLEMÓW W TRUDNYCH WARUNKACH

Wprowadzając na rynek nową serię klejów Q, chcieliśmy, aby wśród wszystkich produktów znalazł się jeden wysoce specjalistyczny – taki, któremu niestraszne są trudne warunki. Taką pozycją niewątpliwie jest Hydrożelowy klej do płytek CEKOL Q-4 PLUS – wzmocniony włóknem, wysokoelastyczny, o zwiększonej przyczepności do podłoża. Nadaje się do wewnątrz, jak i na zewnątrz, bowiem jest wodoodporny i mrozoodporny, a dodatkowo nadaje się do klejenia wszystkich formatów płytek – małych, średnich i dużych, zatem dobór odpowiedniej podłogi na balkonie, czy tarasie nie będzie już nastręczał problemów: oto produkt, który poradzi sobie z deszczem, śniegiem, a nawet w strefach bardzo mokrych.  Sprawdzi się zatem również doskonale, jako produkt do przyklejania płytek w basenach.

PODWYŻSZONE PARAMETRY KLEJU

Hydrożelowy klej do płytek CEKOL Q-4 PLUS to zaprawa klejąca, która jest odkształcalna, cementowa, o podwyższonych parametrach technicznych i zmniejszonym spływie oraz wydłużonym czasie otwartym. Można go używać na powierzchniach typowych, jak i podgrzewanych – szczególnie jest polecany na ten drugi rodzaj, dzięki jego walorom technicznym. Ponadto – doskonale nadaje się do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, kamiennych, szklanych oraz wełny nierealnej, a także elementów styropianowych do podłoży betonowych, ceglanych, jak i również bloczków keramzytowych, czy płyt gipsowo-kartonowych, a nawet stabilnych podłoży drewnopochodnych. Zaprawa klejąca CEKOL Q-4 PLUS to także świetny kompan do wyrównywania i szpachlowania.

KLEJENIE Z RADOŚCIĄ

Marka CEKOL od trzech dekad – odkąd zadebiutowała na pomorskim parkiecie chemii budowalnej – stara się tworzyć nie tylko produkty, które są z wysokiej jakości, doskonale dobranych składników, ale także takie, które będą bezpieczne na każdym etapie pracy: od przygotowania, poprzez nakładanie, na obróbce skończywszy. Do tego – pozycje spod szyldu CEKOL uznawane są jakościowo za jedne a najlepszych na rynku. Seria Q zaś jest kontynuacją przyjętych przez trzydziestoma laty zasad wysokiej jakości, a Hydrożelowy klej do płytek CEKOL Q-4 PLUS to kolejna pozycja z najnowszej kolekcji zapraw klejących, która udowadnia, że CEKOL zawsze na pierwszy miejscu stawia wygodę i dobro klientów.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!