Cekol

Jesteś tradycjonalistą, a jednocześnie lubisz nowinki?

Wybierz Białą gładź szpachlową! CEKOL C-45 rusza na pomoc. 

Jeżeli kiedykolwiek usłyszeliście słowo „cekolowanie” – czyli po prostu wygładzanie ścian – niewątpliwie zastanawialiście się, skąd to określenie pochodzi. Jest to, rzecz jasna, nawiązanie na nazwy marki CEKOL, ale, co może niektórych zaskoczyć – odnosi się głównie do flagowego produktu firmy, czyli Białej gładzi szpachlowej CEKOL C-45. To właśnie jej debiut na rynku niemal trzy dekady temu zmienił oblicze chemii budowlanej.

NAJLEPSZY PODKŁAD

Biała gładź szpachlowa CEKOL C-45 jest doskonałym, świetnie przyczepnym materiałem do przygotowania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem lub tapetowaniem. Dzięki temu, że jest biała, późniejsze nadawanie kolorów jest znacznie łatwiejsze – możemy dobrać barwy konkretnego pomieszczenia wedle swoich upodobań i ograniczyć ilość warstw nakładanej farby. Jeżeli natomiast ktoś preferuje prostotę i minimalizm – Białą gładź szpachlową CEKOL C-45 można pozostawić bez żadnych dodatkowych zabiegów estetycznych: produkt tworzy bowiem gładką powierzchnię i nie żółknie pod wpływem światła.

WIELE ZASTOSOWAŃ

Ważne jest też to, że Białą gładź szpachlową CEKOL C-45 można stosować do renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian, jak i szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych. Co istotne – produkt ten świetnie nakłada się ręcznie lub maszynowo, oczywiście po wymieszaniu z wodą i przygotowaniu odpowiedniej mieszkanki. Jest to również materiał wykonany na bazie najwyższej klasy białego gipsu naturalnego oraz szerokiej gamy dodatków uszlachetniających, modyfikujących i uplastyczniających oraz opóźniających wiązane. Ponadto, Biała gładź szpachlowa CEKOL C-45 jest nietoksyczna w użyciu i podczas eksploatacji.

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Kiedy niemal trzy dekady temu CEKOL wchodził na rynek, tak naprawdę zaczął pisanie historii sektora chemii budowlanej – łącznie ze stworzeniem nomenklatury. Co istotniejsze, Biała gładź szpachlowa CEKOL C-45 nadal jest tworzona z pasją oraz szacunkiem do tradycji, ale – tak jak cała marka – idzie z duchem czasu, nie bojąc się nowoczesności. Nic zatem dziwnego, że to wciąż jeden z ulubionych i najczęściej wybieranych produktów do remontu i budowy.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!