Cekol

Innowacyjna immersyjna zabawa od marki CEKOL

Premiera nowoczesnego programu lojalnościowego CEKOL TEAM

Cały czas patrząc w przyszłość, CEKOL ciągle się rozwija, korzystając z coraz to nowocześniejszych technologii. I chociaż posiłkuje się dorobkiem przeszłości – sprawdzonymi rozwiązaniami, mądrością wynikającą z lat brylowania na parkiecie rynku chemii budowlanej, czy tradycją, która sprawia, że marka twardo stąpa po ziemi, to nie zamyka się na nowinki i potrzeby swoich klientów żyjących w gwałtownie zmieniającym się, technologicznie rozwiniętym świecie. Z dumą zatem prezentujemy efekt wielomiesięcznej, ciężkiej pracy – program lojalnościowy CEKOL TEAM.

ZABAWA Z KORZYŚCIAMI

Program CEKOL TEAM został stworzony na kanwie najnowocześniejszych aplikacji lojalnościowych. Połączony z nietuzinkową oprawą graficzną oraz ciekawym pomysłem na prowadzenie zabawy, która przynosi duże finansowe korzyści uczestnikom – to obowiązkowa pozycja nie tylko dla stałych fanów marki i produktów CEKOL, ale także dla tych, którzy dopiero poznają możliwości naszych gładzi, klejów, wylewek i produktów dekoracyjnych. Całość zaś nawiązuje do motywu wojsk morskich – konkretnie specjalnych jednostek. Na ich zasadach oparta jest także ścieżka awansu – od majtka po admirała – którą warto rozwijać – między innymi poprzez wykonywanie zlecanych przez Kwaterę Główną misji – bowiem wówczas zwiększa się przelicznik pieniężny, a uczestnik zarabia jeszcze więcej.

INNOWACYJNA MARKA

CEKOL skupia się nie tylko na ciągłym doskonaleniu swoich produktów i technologii, aby klientom nadal ułatwiać i przyspieszać prace na różnych etapach budowy, czy remontu mieszkań i domów. CEKOL to także postępowe rozwiązania we wszystkich aspektach pracy, czy kontaktu z odbiorcami – od nowoczesnych sprzętów w biurach i w fabrykach, poprzez ciągłe doskonale profili w social mediach, na programie lojalnościowy nie skończywszy. Przed nami nadal wiele wyzwań, ale to – stworzenie CEKOL TEAM – było niewątpliwie jednym z większych, ale także satysfakcjonujących oraz nowoczesnych, jakich się podjęliśmy.

CEKOL TEAM

Moglibyśmy długo pisać o zaletach naszego nowego programu, ale tak naprawdę nic nie pokaże go lepiej niż on sam. CEKOL TEAM broni się sam – dlatego też nie czekaj dłużej: zapisz się i zacznij zarabiać! Pamiętaj tylko, że każdemu uczestnikowi musi przyświecać jedna zasada: zasada dobre zabawy. Ze swojej strony obiecujemy natomiast, że Kwatera Główna dołoży wszelkich starań, aby udział w kampanii nigdy się nie znudził i przynosił same korzyści.

TRZYDZIEŚCI LAT I WIĘCEJ

Trzydziestolecie istnienia firmy to dobry moment, aby pokazać, co tak naprawdę definiuje CEKOL – wspaniali ludzie, mądrość zdobyta przez lata praktyki, ale także otwartość na nowinki technologiczne. Dlatego z dumą prezentujemy podsumowanie, ale także kolejny milowy krok wprzód, który rozpocznie kolejne dekady sukcesów marki CEKOL – oto pochłaniająca bez reszty, nowoczesna zabawa: program lojalnościowy CEKOL TEAM.

 

 

 

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!