Cekol

Gładź na wagę złota

Czyli o tym, jak doświadczenie łączy się z nowinkami

Marka CEKOL od trzydziestu lat zapewnia swoim klientom najwyżej jakości produkty do budowy oraz wykończenia domów i mieszkań. Od trzydziestu lat doskonalimy się, korzystając ze sprawdzonej wiedzy ekspertów i wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań. Od trzydziestu lat rozwijamy się i nie zatrzymujemy się – z przyjemnością zatem przedstawiamy produkt, który znają każdy w doskonalszej odsłonie.

CEKOL C-45

Tak, jak jednak klasyk zaczyna od Bacha, my zacznijmy od początku – od stworzonej niemal trzy dekady temu Białej gładzi szpachlowej CEKOL C-45, jednej z najpopularniejszych gładzi na rynku polskim i zagranicznym, której opakowanie przez lata ulegało zmianom, aby w końcu przybrać najbardziej rozpoznawany czerwony kolor, współgrający z logo marki. Nie tylko jednak zewnętrze było ważne – produkt ewoluował tak, jak ewoluowały potrzeby klientów i możliwości techniczne. Dlatego była, jest – i najpewniej będzie – najczęściej wybieranym produktem do przygotowywania ścian i sufitów przed malowaniem lub tapetowaniem.

CEKOLUJEMY POLSKĘ

W krótkim czasie produkty CEKOL zdobyły tak olbrzymią popularność, że to powszechnego użytku weszło słowo „cekolowanie” – nie mówimy już „wygładzanie ścian”, czy „szpachlowanie”, ale nawet używając produktów nie tylko spod sztandaru CEKOL: po prostu cekolujemy, co jest także synonimem wysokiego standardu wykończenia. Świadomi tego fenomenu postanowiliśmy sprawić, aby gładź, od której wszystko się zaczęło, gładź będąca naszym flagowym produktem, w pełni nadążyła za XXI wiekiem, a nawet – w tym, jak prosta i przyjemna jest w użytkowaniu oraz trwała – zwyczajnie wyprzedała swoje czasy.

UDOSKONALENIE CEKOL C-45 GOLD

Extra biała gładź szpachlowa CEKOL C-45 GOLD miała stać się produktem łatwym i przyjemnym w całym procesie szpachlowania, od nałożenia, poprzez obróbkę, aż do finalnego efektu. Dlatego też wprowadzono do niej szereg udoskonaleń, między innym produkt zyskał możliwość nakładania „mokro na mokro”, co znacząco skraca czas pracy, a sama gładź daje się szlifować metodą „na mokro”, niwelując ilość kurzu podczas prac wykończeniowych. Tym samym – to idealny wybór na start, do przygotowania podłoża, jak i na finisz, na ostateczne wygładzenie pod wszelkie rodzaje farb. Dzięki zaś miesiącom badań oraz prób udało nam się uzyskać certyfikat EC1+, świadczący o tym, że CEKOL C-45 GOLD to produkt nie tylko innowacyjny, ale i ekologiczny, posiadający szczególnie niską emisyjność szkodliwych dla zdrowia substancji podczas każdego etapu prac z gładzią.

GŁADŹ NA WAGĘ ZŁOTA

Biała gładź szpachlowa CEKOL C-45 Gold to idealny wybór na start i na finisz. To doskonały produkt, aby uzyskać gładki lub dekoracyjny efekt. To także synonim misji, jaką postawiła przed sobą marka CEKOL – pamiętania o tradycji, która jest fundamentem wszystkich dobrze przemyślanych działań, ale otwierania się na nowe rzeczy, technologie i przede wszystkim: na potrzeby klientów. CEKOL C-45 Gold zachwyci więc znających nas i nowych użytkowników.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!