Cekol

Gładź do zadań specjalnych poszukiwana?

Znaleziona! Oto Biała gładź cementowo-polimerowa CEKOL C-35

Kiedy remontujemy lub budujemy, nie skupiamy się przecież tylko na pomieszczeniach,
w których śpimy lub wypoczywamy. Czasem potrzebujemy zatem produktów, które zniosą trudne warunki – wysokie temperatury, dużą wilgotność lub po prostu zimno. W takich przypadkach nierzadko musimy sięgać po kilka różnych materiałów – a przynajmniej musieliśmy, dopóki nie zdecydowaliśmy się na CEKOL C-35.

KUCHNIA, ŁAZIENKA, A NAWET ELEWACJA

Biała gładź cementowo-polimerowa CEKOL C-35 to produkt przeznaczony do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania różnych powierzchni – nie tylko tych wewnątrz budynku, ale także tych na zewnątrz. Sprawdzi się doskonale w kuchni lub łazience, ponieważ jest materiałem wodoodpornym i nietoksycznym, a także jako zewnętrzna, gładka elewacja, bowiem CEKOL C-35 jest również mrozoodpornym materiałem, odpornym na warunki atmosferyczne.

ZALETY, PLUSY I SAME KORZYŚCI

Zawsze chcemy ułatwić sobie pracę i CEKOL doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tworząc Białą gładź cementowo-polimerową CEKOL C-35 nie zapomnieliśmy o kilku istotnych cechach, które czynią ten produkt bardzo atrakcyjnym. Materiał ten zatem można nakładać ręcznie lub mechanicznie – w zależności od preferencji. To także produkt charakteryzujący się dobrą przyczepnością do podłoży mineralnych, który nie żółknie pod wpływem światła. Sprawdzi się więc idealnie także jako podkład – dzięki białej barwie – pod farby emulsyjne, akrylowe i silikatowe, silikonowe oraz mineralne, dzięki czemu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków możemy uzyskać wymarzony efekt. Ponadto, polecany jest przez fachowców, jako warstwa zewnętrzna w systemach ociepleń ETICS.

GŁADŹ DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, jak w przyjemny, trwały i estetyczny sposób wykończyć nie tylko sypialnię i salon, ale także kuchnię, łazienkę, czy garaż – bo nawet przecież nasz samochód powinien mieć godne otoczenie – sięgnijcie po Białą gładź cementowo-polimerową CEKOL C-35. Nie będziecie musieli się martwić ani wysokimi, ani niskimi temperaturami, wilgocią, a także- efektem wizualnym, który zrobicie wedle własnego uznania.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!