Cekol

[en] Budowlana Marka Roku 2017

Z wielką radością informujemy Państwa, iż w marka CEKOL po raz kolejny uzyskała zaszczytny tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w kategorii Produkty do Gładzenia i Wyrównywania Ścian.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku.

Po raz trzynasty ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które miało na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Wymieniają marki z którymi mają pozytywne doświadczenia.

Podczas rozmów ankietowych,  wykonawcy wskazują spontanicznie marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; a także te, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji, oraz wreszcie te produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. Wspomnianym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu.

 

Tegoroczna Gala licznie zgromadziła nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, instytucji rządowych oraz media.

Gładzie CEKOL już po raz kolejny z rzędu zostały docenione i wyróżnione przez wykonawców. Dla naszej firmy jest to bardzo cenne wyróżnienie, gdyż dowodzi to satysfakcji klientów z stosowania naszych produktów oraz jest docenieniem i nagrodą za codzienną pracę wkładaną w jak najwyższą jakość i niezawodność produktów.

Fakt, iż marka od lat nagradzana jest w rankingu Budowlanej Marki Roku jest jak najlepszą rekomendacją dla Klientów i Użytkowników gładzi CEKOL.

Opinie wykonawców na temat marek materiałów budowlanych, których używają na co dzień to niezależne kryterium tworzenia klasyfikacji Budowlana Marka Roku i ogromne docenienie naszych produktów.

Helpline

+48 801 623 565

Zapisz się!