Cekol

Eleganckie wykończenie, czyli o Hybrydowym kleju do płytek CEKOL Q-5 PRO

Nadal olbrzymią popularnością cieszą się jasne płytki – nie tylko w małych łazienkach
w blokach, używane, aby optycznie rozjaśnić i powiększyć pomieszczenia. Wiele osób decyduje się wykończenie łazienek – oraz innych pomieszczeń – stylowymi płytami z marmuru, aby nadać wnętrzu elegancji: wykończenia w stylu glamour. Problemu niestety wówczas może nastręczać materiał, którego używamy, aby wymarzone przez kafle znalazły się na podłodze i ścianie, bowiem wiele produktów robi przebarwienia. Na szczęście wówczas z pomocą przychodzi Hybrydowy klej do płytek CEKOL Q-5 PRO.

KLEJ DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Seria klejów Q odznacza się wysoką jakością oferowanych produktów. W związku z tym zatem, znając potrzeby rynku, CEKOL postanowił, wśród innych proponowanych klejów high quality, stworzyć specjalistyczną zaprawę klejącą – CEKOL Q-5 PRO. Ta nie tylko nadaje się do przyklejania płyt marmurowych, granitowych, kamiennych oraz mozaiki szklanej do podłoży mineralnych, ale doskonale sprawdzi się na powierzchniach typowych oraz podgrzewanych. Jest to także produkt, w którym zastosowano biały cement, jako spoiwo, dzięki czemu ryzyko przebarwień na jasnych płytach jest zredukowane do minimum – dzięki temu może uzyskać wymarzony efekt przy pomocy marmuru, który w połączeniu, na przykład, ze złotymi dodatkami wygląda, jak projekt z najnowocześniejszego katalogu wnętrzarskiego.

KLEJ O WYSOKICH PARAMETRACH

Hybrydowy klej do płytek CEKOL Q-5 PRO jest białą, cementową zaprawą klejącą wzmocnioną włóknem, o podwyższonych parametrach, zmniejszonym spływie – co daje możliwość klejenia płytek od góry ściany, w zależności od preferencji – zwiększonej przyczepności, a także wydłużonym czasie otwartym. Dzięki swoim właściwościom, to produkt nie tylko wysokoelastyczny, ale także mrozoodporny i wodoodporny. Jest to więc idealny wybór do stosowania wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

RADOŚĆ Z PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

Od trzech dekad – od początku istnienia na rynku chemii budowlanej – marce CEKOL przyświeca jeden cel: dobro klientów. Ich potrzeby, ich sugestie i ich propozycje w połączeniu z grupą wybitnych ekspertów pracujących niestrudzenie w laboratoriach CEKOL dają od trzydziestu lat niesamowite efekty nie tylko wśród oferowanych gładzi, ale też produktów dekoracyjnych, czy właśnie: zapraw klejących. Potwierdzeniem na to zaś są zadowolone głosy odbiorców, a Hybrydowy klej do płytek CEKOL Q-5 PRO będzie niewątpliwie kolejnym produktem, który zagości na dobre w domach i mieszkaniach Polek i Polaków.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!