Cekol

Dziękujemy za trzy dekady zaufania!

CEKOL obchodzi okrągłą rocznicę swojego debiutu

W 1991 roku, kiedy minęło trzydzieści osiem lat od koronacji królowej Elżbiety II, w Polsce powstał zespół Hey, a kurs dolara wynosił 11 tysięcy złotych, ponad to w stolicy naszego kraju wystartowała Giełda Papierów Wartościowych, a na pomorzu, na rynku chemii budowlanej, zadebiutowała marka CEKOL. Nikt się jeszcze wówczas nie spodziewał, że w ciągu chwili stanie się synonimem niezawodności, dostępności, a jednocześnie – prestiżu. Dziękujemy więc wszystkim naszym klientom, którzy z nami byli, są i nadal będą!

NA POCZĄTKU BYŁ POMYSŁ

Zaczęło się całkowicie niepozornie – od pomysłu grupy ambitnych przyjaciół oraz niewielkiej fabryki pod Trójmiastem, która produkowała na samym początku… kleje. Z każdym jednak kolejnym miesiącem przedsiębiorstwo się rozrastało, aby finalnie: nie tylko przenieść się do potężnego kompleksu w Gdańsku, ale również poszerzyć swoją działalność o dwa dodatkowe miasta. Tym samym, obecnie CEKOL produkowany jest w trzech miejscach – w Stawigudzie pod Olsztynem oraz w Rogowcu koło Bełchatowa. Dziennie z naszych linii zjeżdżają tysiące małych oraz dużych opakowań mokrych i suchych produktów spod biało-czerwonego szyldu.

 

CEKOLOWANIE POLSKI

Już od połowy lat dziewięćdziesiątych CEKOL zaczął święcić pierwsze, olbrzymie triumfy. Na rynku wówczas pojawił się nasz flagowy produkt gładź szpachlowa CEKOL C-45, którą na trzydziestolecie firmy postanowiliśmy jeszcze bardziej udoskonalić, czyniąc z niej ulubiony produkt nie tylko tych osób, które są z nami od początku, a tymi, które dopiero nas bliżej poznają. Niemniej, wraz z rosnącą popularnością CEKOL C-45 do powszechnego użytku weszło stwierdzenie „cekolowanie”, które stało się właśnie synonimem wygładzania ścian. Mamy nadzieję, że Extra biała gładź szpachlowa CEKOL C-45 GOLD podtrzyma tę tradycję.

 

 

ZGRANA RODZINA

Pomimo przeciwnościom losu, które nie omijały czasami naszej firmy, ostatecznie zawsze wychodziliśmy obronną ręką – bo od samego początku naszą firmę budował zgrany, oddany i lojalny zespół. Wiele osób, które zaczynały swoją przygodę w 1991 roku pracuje z nami do dziś i za to jesteśmy wdzięczni. To też jest nasza największa siła – ludzie, którzy nigdy nas nie zostawili i pomagali budować potęgę jednej z najpopularniejszych marek na rynku chemii budowlanej.

 

 

TRZYDZIEŚCI LAT

Dziękujemy za trzydzieści lat wspólnej pracy, dziękujemy za trzydzieści lat zaufania, dziękujemy za trzydzieści lat cekolowania Polski i liczymy na kolejne długie, wspólne dekady. Zmieniamy się dla naszych drogich klientów – zmieniamy się, aby nasze produkty były bardziej ekologiczne, łatwiejsze w eksploatacji na każdym etapie pracy z nimi oraz trwałe, tak, abyście do nich zawsze wracali!

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!