Cekol

Co najlepsze na rozpoczęcie i zakończenie prac remontowych?

Oczywiście z Bezpyłową gładzią szpachlową GS-250 na start i finisz.

 

Ściany wyrównane za pomocą Gipsu szpachlowego CEKOL GS-100, podłoże czyste, zwarte i wolne od zatłuszczeń, a w przypadku powierzchni chłonnych – zagruntowane Gruntem głębokopenetrującym CEKOL DL-80 i wówczas pytamy „co dalej”? Co wybrać, żeby efekt, który chcemy osiągnąć nie równał się z katorżniczą pracą, wykorzystywaniem wielu dodatkowych produktów i cieszył nas na długo?

 

WYBIERZ BEZPYŁOWĄ GŁADŹ SZPACHLOWĄ CEKOL GS-250

Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL GS-250 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie szybką i trwałą pracę. Ten produkt sprawdza się bowiem, jako gładź na start, jak i na finisz, zatem dzięki temu nie musimy podczas remontu używać kilku różnych materiałów, aby uzyskać wymarzony efekt. Finalnie zaś – po całkowitym wyschnięciu gładzi – można ją malować lub tapetować, w zależności od indywidualnych preferencji.

 

SZYBKA W UŻYCIU, ŁATWA W SZLIFOWANIU, TRWAŁA W EKSPLOATACJI

Wybierając produkty, na których chcemy pracować podczas remontu warto zwrócić uwagę na kilka istnych kwestii. Materiały, które tworzą białą taflę – są łatwe w późniejszym nadawaniu wnętrzu spersonalizowanego charakteru za pomocą farb lub tapet. Materiały, które można nakładać „mokro na mokro” – znaczącą przyspieszają pracę, a jak wiadomo: czas jest najcenniejszą walutą. Materiały, które można obrabiać za pomocą metody klasycznej lub „na mokro” – są znacznie bardziej przyjazne dla klienta. Materiałem zaś, który posiada wszystkie te cechy niewątpliwie jest właśnie Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL GS-250.

 

CEKOL GS-250 W UDOSKONALONEJ FORMULE

Na początku 2020 roku, zwracając uwagę na to, czego oczekują klienci – CEKOL postanowił odświeżyć formułę Bezpyłowej gładzi szpachlowej CEKOL GS-250. Wówczas produkt stał się bielszy i gładszy, warstwy można nakładać bezpośrednio po sobie i w zależności od potrzeb – czynność tę powtórzyć nawet kilkukrotnie. Co równie ważne – CEKOL GS-250 można nakładać aż trzema sposobami: pacą, wałkiem agregatem.

 

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!