Cekol

CEKOL złotym sponsorem Trefl Gdańsk

Z wielką radością, przyjemnością i dumą informujemy, iż CEKOL, dołączył do grona Złotych Sponsorów Trefla Gdańsk. Na mocy podpisanej umowy w sezonie 2017/2018 logo marki CEKOL będzie prezentowane m.in. na koszulkach „gdańskich lwów”, naklejce na boisku, bandach i telebimach LED znajdujących się w ERGO ARENIE, a także ławkach zawodników. Dołączyliśmy też do crowdfundingowej akcji „doLEWamy do pełna”, prowadzonej przez klub na platformie Fans4Club.com.

Umowa z Trefl będzie obowiązywała od nowego sezonu rozgrywek i już na pierwszym meczu 4 października, z Onico Warszawa nasze logo będzie eksponowane.

Współpraca z kolejną drużyną sportową z naszego miasta nas bardzo cieszy, gdyż nasza firma ma zasięg ogólnopolski, ale nigdy nie zapominamy skąd się wywodzimy i z tym większą przyjemnością wspieramy lokalne inicjatywy, społeczności oraz drużyny.

Jak powiedział nasz Dyrektor Handlowy Piotr Kuryś: Cieszymy się z nowo nawiązanej współpracy. Siatkówka to wspaniały, rodzinny sport, który przyciąga na trybuny tysiące fanów. Trefl Gdańsk to jednak nie tylko widowiska na najwyższym poziomie i drużyna, w szeregach której występują m.in. mistrzowie świata Mateusz Mika i Piotr Nowakowski, ale też inwestowanie w młode pokolenia i wychowywanie w sportowym duchu setek dzieci i młodzieży. Zawsze podkreślaliśmy, że lokalna działalność społeczna i edukacyjna to bardzo ważne obszary naszych działań, towarzyszących biznesowi. 

Zapraszamy do kibicowania i wspierania drużyny męskiej siatkówki Trefl Gdańsk.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!