Cekol

CEKOL i gdańskie Lwy!

CEKOL dalej z „gdańskimi lwami”

Cedat Sp. z o.o., producent chemii budowlanej marki CEKOL, który dołączył do grona Złotych Sponsorów Trefla Gdańsk przed sezonem 2017/2018, w nadchodzących rozgrywkach także będzie grać razem z „gdańskimi lwami”. Na mocy podpisanej umowy logo marki CEKOL będzie prezentowane m.in. na koszulkach gdańszczan, nośnikach elektronicznych, czy oparciach ławek zawodników podczas meczów PlusLigi.

Współpraca spółki Cedat i Trefla Gdańsk rozpoczęła się przed sezonem 2017/2018. Logo marki CEKOL przez całe rozgrywki było eksponowane na koszulkach meczowych drużyny, naklejkach na boisku, nośnikach elektronicznych, we wszystkich materiałach drukowanych, a także na oparciach ławek zawodników. W ostatnich miesiącach „gdańskie lwy” razem ze swoim Złotym Sponsorem stanęły na trzecim miejscu podium PlusLigi, a także zdobyły drugi w historii klubu Puchar Polski. W sezonie 2018/2019 owocna współpraca spółki Cedat i Trefla Gdańsk będzie kontynuowana.

Bardzo się cieszę, że tak uznana, gdańska marka jak CEKOL w kolejnych rozgrywkach nadal będzie grać razem z „gdańskimi lwami”. Za nami sezon bardzo udanej współpracy, a chęć jej kontynuowania jest na to najlepszym dowodem. Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i jesteśmy przekonani, że przed nami zarówno kolejne sukcesy sportowe, jak i wspólne osiąganie celów biznesowych naszego Złotego Sponsora – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Marka CEKOL, choć jest ogólnopolska, wywodzi się z Gdańska i właśnie tutaj regularnie wspiera zarówno drużyny sportowe, jak i lokalne inicjatywy i społeczności.

– Bardzo się cieszymy, że w kolejnym sezonie nadal będziemy grać razem z „gdańskimi lwami”. Przekonaliśmy się, jak wspaniałym, rodzinnym i chętnie oglądanym sportem jest siatkówka, a także jakie daje możliwości marketingowe. Trefl Gdańsk oznacza z kolei widowiska na najwyższym poziomie, ale też inwestowanie w młode pokolenia i wychowywanie w sportowym duchu setek dzieci i młodzieży. My z kolei zawsze podkreślaliśmy, że lokalna działalność społeczna i edukacyjna to bardzo ważne obszary naszych działań towarzyszących biznesowi – mówi Piotr Kuryś – Dyrektor Handlowy firmy Cedat.

Nowa umowa została podpisana na rok, do końca sezonu 2018/2019 PlusLigi.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!