Cekol

CEKOL partnerem Rugby Club Lechia Gdańsk

CEKOL podjął współpracę z Rugby Club Lechia Gdańsk

 

 

Nasza firma i marka została sponsorem i partnerem kolejnej dyscypliny sportu, postanowiliśmy wesprzeć zawodników Rugby Club Lechia Gdańsk. Umowa została zawarta z końcem sierpnia na czas obecnych rozgrywek, z perspektywą przedłużenia. Logo naszej marki obecne będzie na stadionie podczas meczów w Gdańsku, a w przyszłości również na strojach sportowców.

To już trzecia lokalna drużyna sportowa, której jesteśmy sponsorem, a czwarta dyscyplina sportu. Oprócz nawiązanej właśnie współpracy, angażujemy się również w piłkę nożną, siatkówkę oraz drift.

Choć jesteśmy firmą o zasięgu działania ogólnopolskim, to staramy się również wspierać lokalne społeczności, budując długotrwałe i zaangażowane relacje.

Cieszymy się na nową współpracę, życzymy naszej drużynie RC Lechia Gdańsk jak najlepszych wyników oraz zapraszamy do śledzenia rozgrywek.

Rugby Club Lechia Gdańsk jest jednym z najstarszych w Polsce, bo założony w 1956 roku, a także najbardziej utytułowanym. Rugbyści Lechii są zdobywcami 13-krotnie mistrza Polski i 12-krotnymi triumfatorami Pucharu Polski. Zawodnicy klubu również byli 40-krotnymi medalista mistrzostw Polski (najwięcej w Polsce) oraz 8-krotnymi mistrzami Polski w rugby 7-osobowe.

Od 1958 roku zespół gra w najwyższej klasie rozgrywkowej (obecnie 60. sezon w historii). Jest jedynym klubem, który nigdy nie spadł z najwyższej klasy rozgrywek rugby w Polsce. Zajmuje pierwsze miejsce w tabeli wszech czasów rozgrywek I ligi/ekstraligi w latach 1957–2017. Aż 86. lechistów reprezentowało barwy Polski w oficjalnych meczach międzypaństwowych.
Juniorzy Lechii 5-krotnie a kadeci 4-krotnie zdobywali tytuł mistrza Polski w swoich kategoriach wiekowych.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!