Cekol

Budowlana Marka Roku znów dla CEKOL

Marka CEKOL już po raz kolejny z rzędu została nagrodzona tytułem Budowlanej Marki Roku w kategorii Produkty do wygładzania i wyrównywania ścian. Przyznane wyróżnienie jest potwierdzeniem dobrej pozycji na rynku oraz siły marki. Ranking został przeprowadzony
już po raz 16. 

Plebiscyt ma niezależny charakter, a badania przeprowadzane są wśród firm wykonawczych w całej Polsce. Wykonawcy oceniają jakość produktów na podstawie własnych doświadczeń i swojej codziennej praktyki. W badaniu sprawdzanie kwestie dotyczące jakości produktów, relacji ceny do jakości oraz częstotliwość stosowania danej marki.

Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się, że najwyższa jakość oraz rozpoznawalność naszej marki została kolejny raz potwierdzona w rankingu. Nie spoczywamy jednak na laurach, nieustannie poszerzamy naszą ofertę by sprostać wciąż zmieniającym się wymaganiom rynku oraz nowym wyzwaniom– mówi Piotr Kuryś, Dyrektor Marketingu Cedat Sp. z o. o.

Budowlana Marka Roku to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów w branży budowlanej. Laureaci wybierani są w drodze plebiscytu przez reprezentatywną grupę fachowców. Celem projektu jest wyłonienie najlepszych producentów materiałów budowlanych. W badaniu fachowcy spontanicznie wskazują marki, których produkty używają najczęściej w danym roku oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Organizatorem akcji jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!