Cekol

5 Pomorska Sztafeta Firm

 

W 5 Pomorskiej sztafecie firm wystartowała drużyna biegowa reprezentująca nasze barwy CEKOL Team! Była radość, dobra zabawa, ale także sportowa rywalizacja oraz doping rodzin i współpracowników. Nasza sztafeta w składzie:

  1. Krzysztof Hirsz- Kapitan
  2. Michał Mika
  3. Rafał Zastawny
  4. Piotr Malinowski

przebiegła łącznie 15 km i została sklasyfikowana w połowie stawki. To było wspaniale spędzone sobotnie popołudnie, w duchu sportowej rywalizacji i promocji zdrowia oraz nawiązywania przyjacielskich więzi również poza pracą. Panowie mieli wspólny cel- pokonanie dystansu, to była praca zespołowa, w indywidualnej dyscyplinie biegowej.  W duchu zasady igrzysk, że najważniejszy jest udział, SZTAFETA FIRM rozpoczęła się od przemarszu na stadionie lekkoatletycznym, aby zaprezentowały się wszystkich drużyn, tak samo jak jest to podczas ceremonii otwarcia igrzysk.

Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ spotkaliśmy się już po raz piąty. Przez tych kilka lat udało nam się zbudować społeczność drużyn, które wiedzą, że start w naszych zawodach to nie tylko wydarzenie sportowe, ale również możliwość integracji zespołu w zdrowy, aktywny sposób. Do tej pory pobiegło za nami kilkadziesiąt firm z całego województwa pomorskiego, co nas bardzo cieszy i motywuje do dalszego rozwoju – powiedziała Iwona Klafetka, organizatorka Sztafety Firm.

Do zobaczenia za rok, mamy nadzieję wystawić również damską drużynę.

Panowie bardzo dziękujemy i gratulujemy!

Infolinia

+48 801 623 565

Zapisz się!