Sezon na ocieplenia

Sezon na ocieplenia

Łagodna zima oraz zbliżająca się wielkimi krokami wiosna sprzyjają wszelkim pracom budowlanym oraz przygotowaniom do nich. Optymalne warunki do prac na zewnątrz to pomiędzy 5 a 25 stopni Celcjusza, przy dodatkowo sprzyjających warunkach atmosferycznych, czyli braku silnego wiatru oraz deszczu. Tak samo silny wiatr, jak i mocne słońce są niesprzyjające przy pracach na zewnątrz. 

Firma budowlana Karol Wojtasik z Ostrowa Wielkopolskiego rozpoczęła prace budowlane-termomodernizacyjne pełną parką. Elewacja kamienicy ocieplana jest przy pomocy systemu ociepleń CEKOL, do prac użyto CEKOL DL-80 Grunt głeboko penetrujący i CEKOL GB-87 biały grunt pod tynki elewacyjne oraz CEKOL TERMO S-1 Klej do styropianu ora CEKOL TERMO S-2 Klej do zatapiania siatki. Ostatecznym elementem dekoracyjnym budynku może być system mozaikowy CEKOL, gdzie mozaika występuje w 40 wersjach kolorystycznych. 
Wykonawca tej inwestycji bardzo ceni i poleca produkty do ociepleń marki CEKOL ponieważ dzięki nim termomodernizacja wykonywana jest sprawnie i bez problemów, a wysoka jakość tych produktów daje gwarancję i niezawodność wykonanych prac.
Wszystkie wymienione produkty są dostępne u naszego partnera handlowego w Hurtowni Feniks, Ostrów Wielkopolski, ul. Wysoka 52. 

Warto pamiętać, iż dobrze jest jak wszystkie elementy składowe ocieplenia pochodzą od jednego producenta, mamy wtedy pewność, że wszystkie elementy składowe sa do siebie odpowiednio dopasowane.  Uzupełnieniem systemu ociepleń CEKOL TERMO są tynki CEKOL C-35 BARANEK Biały mineralny tynk elewacyjny oraz CEKOL C-35 GŁADKI. 


 


CEKOL TERMO S1

CEKOL TERMO S1

Klej do styropianu

Jest cementową zaprawą do przyklejania izolacji termicznej ze styropianu do podłoży mineralnych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Szczegóły »

CEKOL TERMO S2

CEKOL TERMO S2

Klej do zatapiania siatki

Jest szarą zaprawą klejącą z włóknami do wykonywania warstwy zbrojnej na izolacji termicznej wykonanej ze styropianu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Szczegóły »

CEKOL TERMO W1

CEKOL TERMO W1

Klej do wełny mineralnej

Jest cementową zaprawą do przyklejania izolacji termicznej z wełny mineralnej do podłoży mineralnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Szczegóły »

CEKOL TERMO W2

CEKOL TERMO W2

Biały klej do zatapiania siatki

Jest białą zaprawą klejącą z włóknami do wykonania warstwy zbrojnej, stosuje się do zatapiania siatki z włókna szklanego na izolacji termicznej wykonanej z wełny mineralnej lub styropianu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Szczegóły »

CEKOL C-35

CEKOL C-35

cementowo-polimerowa biała gładź szpachlowa

Wysokiej jakości materiał przeznaczonym do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków (elewacji). Może być również stosowany wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie). CEKOL C-35 umożliwia wykonanie gładkich powierzchni. Szczegóły »

CEKOL C-35 BARANEK

CEKOL C-35 BARANEK

biały mineralny tynk elewacyjny

Wysokiej jakości materiał do uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków. Może być stosowany również wewnątrz pomieszczeń. CEKOL C-35 BARANEK jest przeznaczony do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich o strukturze "baranka” 1,5 mm lub 2,5 mm. Szczegóły »

CEKOL DL-80

CEKOL DL-80

grunt głęboko penetrujący

Wodorozcieńczalna, bezrozpuszczalnikowa, głęboko penetrująca emulsja służąca do gruntowania nasiąkliwych podłoży gipsowych, betonowych, ceglanych pod szpachlowanie, wyrównywanie zaprawami samopoziomującymi, przyklejanie płytek ceramicznych. Można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Emulsją CEKOL DL-80 można zabezpieczać powierzchnie tynków przed wpływem wilgoci i działaniem czynników atmosferycznych. Szczegóły »

CEKOL GB-87

CEKOL GB-87

biały grunt pod tynki elewacyjne

CEKOL GB-87 jest preparatem na bazie wodorozcieńczalnej żywicy akrylowej, służącym do przygotowania podłoża przed nakładaniem cienkowarstwowych tynków elewacyjnych na podłożach mineralnych. Po wyschnięciu, na podłożu powstaje biała, szorstka powłoka odporna na działanie wody i czynników alkalicznych, która nie hamuje wymiany pary wodnej i gazów z otoczeniem. Szczegóły »

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony