Produkty CEKOL docenione przez Wykonawców

 Budowlana Marka Roku 2013W IX edycji rankingu Budowlanych Marek Roku organizowanym przez firmę ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku, produkty CEKOL zostały docenione przez wykonawców i otrzymały nagrodę Złotej Budowlanej Marki Roku 2013 w kategorii PRODUKTY DO GŁADZENIA I WYRÓWNYWANIA ŚCIAN. Nagroda została przyznana za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2013 roku. Tytuł przyznawany jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Dla marki CEKOL jest to już 6 wyróżnienie z rzędu. Przyznana nagroda jest uznaniem i potwierdzeniem zaufania do naszych wyrobów. Cieszymy się bardzo z otrzymanej nagrody, która jest dla Nas jeszcze większą motywacją do nieustającej pracy nad wysoką jakością produktów marki CEKOL.

Podczas finałowej gali statuetki zostały wręczone w 21 kategoriach, a w uroczystości uczestniczyli przedstawiciele czołowych producentów materiałów budowlanych, stowarzyszeń branżowych oraz mediów.

Gala stanowi uhonorowanie najlepszych firm budowlanych na polskim rynku. Wszystkim Laureatom składamy serdeczne gratulacje.

Dziękujemy Wykonawcom za docenienie naszych wyrobów.

 

Dyplom Złota Budowlana Marka Roku 2013 w kategorii PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN. Nagrodę przekazała Małgorzata Walczak-Gomuła Dyrektor Generalny ASM W imieniu Zarządu firmy Cedat nagrodę odebrała Justyna Pokrzywnicka Specjalista ds. PR fot. ASM Statuetka Złotej Budowlanej Marki Roku 2013 w kategorii i PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN fot. ASM

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony