Polish Choice 2016

Już po raz drugi w Teatrze Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego odbyło się wielkie święto polskiego biznesu – gala finałowa plebiscytu Polish Choice. W wydarzeniu udział wzięli reprezentanci firm, które docenione zostały przez polskich konsumentów, a także przedstawiciele polskiej dyplomacji oraz działacze społeczni i osobistości ze świata kultury. Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, iż marka CEKOL została nagrodzona i wyróżniona w kategorii remont i budowa przez polskich konsumentów w Wielkiej Brytanii.

Organizatorem plebiscytu Polish Choice of the Year 2016 jest Zetha Ltd., wydawca tygodników “Polish Express” oraz “Panoramy”. Patronat honorowy nad plebiscytem objęła Ambasada Polska w Londynie. 

Nagrody oraz wyróżnienia zostały przyznane w 10 kategoriach, a zwycięzcy zostali wyłonieni w internetowym głosowaniu trwającym przez cały marzec. Na produkty marki CEKOL zostało oddanych 47,45 % głosów i było to zdecydowane zwycięstwo.

Wygrana jest potwierdzeniem oraz docenieniem przez konsumentów wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów. To ogromne zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci już od 25 lat! Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż Polacy, którzy pracują za granicą pozostali wierni naszej marce i nagrodzili firmę z 100 % polskim kapitałem.

Polish Choice of the Year to plebiscyt, w którym polscy konsumenci z Wielkiej Brytanii mogą wskazać i docenić te z marek, które lubią, cenią i uważają za przyjazne. To plebiscyt promujący najlepszych. Tych, którzy otwierają się na klientów, słuchają ich potrzeb i kształtują swoją ofertę, biorąc pod uwagę potrzeby tej wyjątkowej i jednocześnie wymagającej grupy odbiorców.

Niezwykle cieszymy się również z wspaniałego zwycięstwa i otrzymania tytułu Super Polish Choice of the Year 2016 przez angielskiego dystrybutora naszych produktów firmę ANT Builders Merchants Limited. Firma jest największą i najszybciej rozwijającą się polską siecią hurtowni budowlanych w Anglii z trzema oddziałami w Londynie i w Manchesterze. Mrówka to najczęściej wybierana hurtownia przez budowlańców oraz inwestorów. Sieć hurtowni została również doceniona przez Internautów uzyskując największą ilość głosów w całym plebiscycie.

Wydarzenie uświetniła niezwykła oprawa muzyczna, którą zapewnił występ piosenkarki o polskich korzeniach – Katy Carr. Imprezę poprowadził znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Roman Czejarek.

Składamy serdecznie gratulacje wszystkim Laureatom, a w szczególności dystrybutorowi naszych produktów ANT Builders Merchants Limited. 

 

zdjęcia za polishexpress.co.uk zdjęcia za polishexpress.co.uk zdjęcia za polishexpress.co.uk

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony