Na wiosnę nowości w ofercie

           Wraz z nadejściem wiosny wprowadziliśmy do naszej oferty  dwa nowe, innowacyjne produkty-Bezpyłową gładź szpachlową CEKOL

GS-250 oraz Bezskurczową wylewkę samopoziomującą CEKOL WG-50.

       

  CEKOL GS-250Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL GS-250, to wyjątkowy produkt, ponieważ gładź nie wymaga szlifowania w sposób klasyczny, a powierzchnia ścian do pomalowania gotowa jest w ciągu jednego dnia. Dzięki metodzie obróbki na mokro, ilość powstającego pyłu zredukowana jest do minimum. Po remoncie nie pozostaje wspomnienie białego pyłu, który wymaga uporczywego usuwania. Dużą zaleta obróbki na mokro jest możliwość uzyskania gładkiej powierzchni, bez konieczności szlifowania. Gładź posiada optymalne parametry robocze oraz wytrzymałościowe. Produkt doskonale sprawdza się również w przygotowaniu metoda klasyczną.

 

 

Cekol WG-50 Drugą nowością jest Bezskurczową wylewkę samopoziomującą CEKOL WG-50, przeznaczona do wykonywania podkładów i podłoży pod wykładziny, panele, parkiety i płytki ceramiczne. Do stosowania wewnątrz budynków.
CEKOL WG-50 to produkt, który idealnie sprawdza się na dużych powierzchniach, nie trzeba wykonywać dylatacji, nie powstają rysy skurczowe podczas wysychania. co znacznie przyspiesza prace. Dzięki temu, że wylewka jest bezskurczowa- wymagane są jedynie dylatacje przyścienne, a powierzchnia bez dylatacji może wynosić nawet 50 m2. Wylewka jest lekka i nie obciąża nadmiernie stropów, a zarazem bardzo wytrzymała- wytrzymałość na ściskanie ≥ 30 N/mm2.  Powierzchnia wylewki jest super gładka, doskonała pod okładziny PCV oraz podkłady ceramiczne, kamienne, tekstylne, panele, parkiety. Sprawdza się doskonale na podkłady zespolone i pływające oraz na ogrzewanie podłogowe. CEKOL WG-50 jest produktem łatwym w aplikacji i wykonywaniu, nie ma konieczności
stosowania listew i ściągania masy, co również przyspiesza postęp prac, jak również nie wymaga pielęgnacji, jak przy zaprawach cementowych.


Parametry produktów
 
CEKOL GS-250

Bezpyłowa gładź szpachlowa

Cekol GS-250 jest produktem przeznaczonym do bezpyłowego wykonywania gładzi, metodą obróbki na mokro. Do stosowania wewnątrz budynków.

  • Grubość warstwy od 1 do 10 mm
  • Bezpyłowa gładź, do obróbki na mokro oraz metodą klasyczną
  • Do nakładania ręcznego i maszynowego.  
  • Zużycie 1,5 kg/m²/mm


CEKOL WG-50

Bazskurczowa wylewka samopoziomująca

Cekol WG-50 jest produktem przeznaczonym do wykonywania podkładów i podłoży pod wykładziny, panele, parkiety i płytki ceramiczne. Do stosowania wewnątrz budynków.

  • Grubość warstwy od 1 do 50 mm
  • Na powierzchnie typowe i ogrzewane
  • Do wylewanie ręcznie i maszynowo
  • 6 h do ruchu pieszego
  •  Wydajność 15 kg/m2/cm
CEKOL GS-250

CEKOL GS-250

bezpyłowa gładź szpachlowa

CEKOL GS-250 jest materiałem przeznaczonym do bezpyłowego wykonywania gładzi z obróbką „na mokro” na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Szczegóły »

CEKOL WG-50

CEKOL WG-50

wylewka sampoziomująca

Produkt do ręcznego lub maszynowego wylewania podkładów i podłoży pod płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny PVC, tekstylne, panele, parkiety itp. Szczegóły »

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony