Marka CEKOL nagrodzona prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2016!

Marka CEKOL nagrodzona prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2016!

Po raz dwunasty ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród wykonawców, które miało na celu poznanie ich opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które wg nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. To są ich marki, które polecają i do których często są przywiązani, bo zapewniają one określone, pozytywne doświadczenia. Marka CEKOL została nagrodzona Srebrną Budowlaną Marką Roku 2016 w kategorii Produkty do gładzenia i wyrównywania ścian.

Podczas rozmów z profesjonalnie przeszkolonymi ankieterami wykonawcy wskazują spontanicznie marki materiałów budowlanych, które stosują najczęściej; a także te, które wyróżniają się jakością w porównaniu do konkurencji, oraz wreszcie te produkty, których cena ma najlepszą relację do jakości. Wspomnianym trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku.

Tegoroczna Gala wręczenia tytułów Budowlana Marka Roku 2016 była zarazem świętem jubileuszu 20-lecia działalności ASM. Wydarzenie licznie zgromadziło nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również organizacje zrzeszających wykonawców, stowarzyszenia branżowe, instytucji rządowych, media. 

Gładzie CEKOL już po raz kolejny z rzędu zostały docenione i wyróżnione przez wykonawców. Dla naszej firmy jest to bardzo cenne wyróżnienie, gdyż dowodzi to satysfakcji klientów z stosowania naszych produktów oraz jest docenieniem i nagrodą za codzienną pracę wkładaną w jak najwyższą jakość i niezawodność produktów.

Fakt, iż marka od lat nagradzana jest w rankingu Budowlanej Marki Roku jest jak najlepszą rekomendacją dla Klientów i Użytkowników gładzi CEKOL.

Opinie wykonawców na temat marek materiałów budowlanych, których używają na co dzień to niezależne kryterium tworzenia klasyfikacji Budowlana Marka Roku i ogromne docenienie naszych produktów. 

 

 

 

 

 

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony