Konsumencki Lider Jakości

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż marka CEKOL została nagrodzona zaszczytnym Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2015 w kategorii „Masy i gładzie szpachlowe”.

Tytuł przyznawany jest w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2015, który organizowany jest przez Redakcję Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku oraz ich promocja prasowa. W projekcie wyłaniani są liderzy poprzez badania opinii aktywnych konsumentów, w obecnej edycji zostało przebadanych 10 tys. konsumentów.

Składamy serdecznie podziękowania i jesteśmy wdzięczni za przyznanie Złotego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości 2015  w kategorii "Masy i gładzie szpachlowe". Cieszymy się, iż marka CEKOL została doceniona za wysoką jakość i niezawodność produktów. Nasza radość jest tym większa, iż produkty CEKOL zostały docenione przez użytkowników tych produktów.
Najczęściej słyszane opinie o naszych produktach to, że spełniają oczekiwania i są dobrej jakości, dobrze się rozprowadzają i łatwo pokrywają się farbą, są wygodne w stosowaniu.
Z przeprowadzonych badań oraz otrzymanego tytułu wynika, iż watro wybierać to co najlepsze i polskie.


Zarząd oraz Pracownicy firmy Cedat Sp. z o. o.

 


powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony