Dziękujemy za złoty Laur

Dziękujemy za złoty Laur

        W tegorocznej edycji konkursu „Laur Klienta 20011”, w kategorii „Masy i gładzie szpachlowe”, laureatem złotego godła została  marka CEKOL. Cieszy nas ogromnie to wyróżnienie, gdyż jest przyznawana przez Klientów i tym bardziej jest to ogromna satysfakcja, że nasza  praca nad jakością i zaletami naszych produktów została doceniona. Wyróżnienie to potwierdzają niesłabnącą wciąż pozycję marki CEKOL w Polsce.

        Wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o sondaż popularności produktów, usług i marek na podstawie wielu ankiet i weryfikacji. Nad przebiegiem konkursu  czuwa redakcja dodatku Rzecz o biznesie, który dystrybułowany jest wraz z dziennikiem Rzeczpospolita.

       W kategorii masy i gładzie szpachlowe marka Cekol zdobyła I miejsce z 25 % ilością głosów, respondenci odpowiadali na pytanie: Jakiej marki masy i gładzie szpachlowe uważa Pan/Pani za najlepsze i poleca innym?

      Dziękujemy jeszcze raz serdecznie  za zaufanie jakim obdarzyli nas Klienci oraz Wykonawcy i zapewniamy, że w będziemy nadal udoskonalać oraz rozwijać produkty naszej marki.

 

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony