Created in Polland Superbrands 2015/16

CREATED IN POLAND SUPERBRANDS 2015/16.

Z wielką radością informuję, iż nasza marka CEKOL została nagrodzona w bardzo prestiżowym rankingu Superbrands Polska. Marka CEKOL została uznana za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku, a tym samym uzyskała tytuł CREATED IN POLAND SUPERBRANDS 2015/16.

Ten zaszczytny tytuł przyznawany jest najsilniejszym markom z wyłącznie polskim rodowodem. Laureaci wyłaniani są na podstawie badań konsumenckich przeprowadzanych przez ARC Rynek i Opinia. Badanie przeprowadzane jest na próbie 15 tysięcy polskich konsumentów oraz ponad 50 ekspertów branżowych, co sprawia, że Superbrands to jedno z najszerzej zakrojonych badań siły i wizerunku marki w Polsce. Badanie zostało przeprowadzone we wrześniu b.r. i uwzględniało ponad 2300 marek konsumenckich w 110 kategoriach produktów i usług. W badaniu mierzono wspomaganą znajomość marki, skłonność do polecenia marki oraz (po raz pierwszy) kapitał marki, wyniki były ważone do struktury populacji ze względu na płeć oraz przedział wiekowy.

Tytuł CREATED IN POLAND SUPERBRANDS 2015/16 dla marki CEKOL oznacza, iż, jest ona jedną z najsilniejszych polskich marek w kategorii materiałów budowlanych do remontu i wykańczania domu na podstawie oceny rekomendacji i znajomości konsumentów.

Zarządu firmy składa serdeczne i gorące podziękowania za docenienie marki CEKOL, która w całości związana jest z kapitałem polskim. Przyznane wyróżnienie sprawia ogromną radość, że zostało to docenione, a nasza marka jest postrzegana, jako jedna z najsilniejszych polskich marek oferujących produkty do remontów i wykończenia domów. 

Superbrands to powstała w Wielkiej Brytanii w 1964 r. niezależna światowa organizacja promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację marek, które osiągnęły światowy sukces. Tytuł Superbrands stał się rozpoznawalnym znakiem sukcesu marki, wpływając na popularność produktów oznaczonych logotypem organizacji. Superbrands działa obecnie w 87 krajach – w Polsce od 2004 roku (gdzie jest największym badaniem konsumenckim brandów). 


powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony