Cekol na YouTube

Cekol na YouTube

        Dwa filmy przedstawiają poszczególne etapy prawidłowego nakładania gładzi, przy pomocy agregatu do tego przeznaczonego. Instruktaż dotyczy aplikowania Białej Gładzi Szpachlowej Cekol C-45 oraz Cementowo-polimerowej Gładzi Szpachlowej Cekol C-35. Dzięki Cekol C-45 można uzyskać równą, białą, gładką, łatwą do pomalowania powierzchnię, a ulepszony skład oraz receptura sprawia, że jej mechaniczna aplikacja jest bardzo prosta. Cekol C-35 również doskonale sprawdza się w nakładaniu mechanicznym, co zostało potwierdzone podczas prac wykończeniowych na PGE Arena w Gdańsku.

       Mamy nadzieję, że film prezentujący wykonanie faktury ściennej "Smak lata" będzie dla Państwa inspiracją w dekorowaniu i wykańczaniu pomieszczeń. Na filmie prezentujemy, jak w łatwy sposób odmienić wnętrze przy zastosowaniu szablonów oraz Cekol C-45. Przypominamy również o konieczności wcześniejszego przygotowania powierzchni, tj. zagruntowaniu głęboko penetrującą emulsją Cekol DL-80.

       Kolejny film prezentuje technologię mechanicznego wykonywania ostatecznej warstwy gładzi, doskonałym do tego produktem jest Cekol C-45 Finisz. To gładź na bazie najwyższej jakości surowców naturalnych i ekologicznych. Na kanale cekolfilmy na YouTube można obejrzeć film przedstawiający wyjątkowe włąściwości oraz zalety mrozo- i wodoodpornej białej gładzi szpachlowej Cekol C-35, którą można stosować zarówno na zewnątrz budynków na elewacja, jak również wewnątrz w pomieszczeniach o dużej wilgotności. 

Zapraszamy do oglądania filmów i pracy przy pomocy produktów marki Cekol!

Aby obejrzeć filmy zapraszamy na nasz kanał Youtub Cekolfilmy

Na naszej stronie można również obejrzeć filmy oraz ściągnąć z strony.

Filmy do obejrzenia

Filmy do ściągnięcia 

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony