CEKOL C-45 FINISZ GŁADZIĄ ROKU 2014

 

Jest nam bardzo miło poinformować, iż CEKOL C-45 Finisz została Gładzią Roku 2014 w rankingu ogranizowanym przez portal budowlany chemiabudowlana.info

W przeprowadzonym rankingu, aż 41 % wszystkich głosów zostało oddanych na naszą gładź, z czego 82 % to byli klienci indywidualni, a 12 % wykonawcy. W całym rankingu procent oddanych głosów przez klientów indywidualnych to 71, przez wykonawców 21, hurtowników 5 oraz architektów 1. 

Za CEKOL C-45 Finisz w rankingu kolejno uplasowały się gładzie ALPOL AG S22 gładź gipsowa biała i Frnspol Gładź Szpachlowa Extra GS-2

Oprócz zwycięstwa w ogólnej klasyfikacji, gładź CEKOL C-45 Finisz została również doceniona i wyróżniona w kategorii respondentów. 

"GŁADŹ ROKU 2014 Wyróżnienie Wykonawców": CEKOL C-45 FINISZ - Cedat
"GŁADŹ ROKU 2014 Wyróżnienie Hurtowników": Śnieżka ACRYL-PUTZ ST 10 START - FFiL Śnieżka SA
"GŁADŹ ROKU 2014 Wyróżnienie Indywidualnych Inwestorów": CEKOL C-45 FINISZ - Cedat
"GŁADŹ ROKU 2014 Wyróżnienie Architektów i Projektantów": CEKOL C-45 FINISZ – Cedat

Docenienie produktu przez wszystkie grupy odbiorców naszych wyrobów świadczy o dużym zaufaniu do tej gładzi, a także wysokiej jakości, adekwatnej do ceny oraz dostępności produktu i łatwości w stosowaniu.  

CEKOL C-45 finisz

CEKOL C-45 finisz

polimerowa gładź szpachlowa

Produkt szczególnie polecany do ostatecznego wyrównania i wygładzania powierzchni przed malowaniem. Masa szpachlowa na bazie najwyższej jakości białych surowców naturalnych. Szczegóły »

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony