CEKOL C-35 odmieniony!

opakowanie CEKOL C-35Dobrze znana i ceniona Cementowo-polimerowa Biała Gładź Szpachlowa CEKOL C-35 zyskała nową szatę graficzną opakowania. Dzięki nowemu designowi wyszczególnione zostały cech produktu i uwydatnione wyjątkowych właściwości tj. mrozo- i wodoodporność gładzi oraz białą barwę produktu. Opakowanie stało się bardziej czytelne dzięki zastosowaniu symboli graficznych, które w jasny sposób komunikują zalety gładzi.

CEKOL C-35 jest produktem przeznaczonym do wygładzania oraz uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków oraz do stosowania wewnątrz, w szczególności w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Gładź ma białą barwę, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości białego cementu i umożliwia wykonanie idealnie gładkich powierzchni. Produkt przystosowany jest zarówno do ręcznej jak i mechanicznej aplikacji, co zostało uwydatnione na opakowaniu.

CEKOL C-35 jest jedyną gładzią na rynku polskim posiadającą tak wyjątkowe cechy produktu.

Pojemności opakowań pozostały bez zmian: 5 kg i 20 kg

Zdjęcie nowego opakowania do poprania tutuj 

 

Zalety produktu:

Uniwersalny- produkt może być stosowany wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Zarówno na elewacje, jak i do wygładzania ścian. Umożliwia wykładanie gładkich powierzchni. Łatwy do pomalowania wszystkimi rodzajami farb.

Moroz- i wodoodporny- odporny na działanie czynników atmosferycznych, wody oraz wilgoci. Szczególnie polecany do pomieszczeń o dużej wilgotności.

Trwały- po związaniu odporny na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Dane techniczne:

Zaprawa spełnia wymagania: PN-EN 998-1 OC CSII W2
Wydajność: 1,5 kg/m²/mm
Grubość warstwy: 1 do 5 mm
Temperatura wykonywania prac: + 5 ºC do + 25 ºC
Wytrzymałość na ściskanie po 28 dniach: ≥ 4 N/mm2
Pochłanianie wody: c ≤ 0,20 kg/m2▪min0,5
Reakcja na ogień: A1
Produkt posiada: Atest PZH

CEKOL C-35

CEKOL C-35

cementowo-polimerowa biała gładź szpachlowa

Wysokiej jakości materiał przeznaczonym do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków (elewacji). Może być również stosowany wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie). CEKOL C-35 umożliwia wykonanie gładkich powierzchni. Szczegóły »

Film przedstawia wyrównywanie powierzchni ścian sylikatowych we wnętrzach stadionu PGE Arena Gdańsk. Cementowo-polimerowa gładź szpachlowa Cekol C-35 doskonale sprawdził się na chropowatej powierzchni bloczków, które charakteryzuje się niejednolitą strukturą. Zastosowany produkt doskonale pokrył oraz wyrównał powierzchnię. Produkt marki Cekol w pełni spełnił wymagania projektu, który wymagał nstworzenia jednorodnej, wodoodpornej powierzchni.

Film prezentuje technologię aplikacji produktu Cekol C-35. Jest to produkt uniwersalny, może być stosowany wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, Zarówno na elewacje, jak i do wygładzania. Umożliwia wykonanie gładkich powierzchni. Łatwy do pomalowania wszystkimi rodzajami farb. C-35 wyprodukowany jest na bazie białego cementu oraz polimerów, dzięki czemu jest produktem odpornym na działanie wody i wilgoci. Szczególnie polecany do pomieszczeń o dużej wilgotności. Powierzchnia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne.

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony