Cekol B-45 Finisz nagrodzony!

Cekol B-45 Finisz nagrodzony!

 

               Z wielką przyjemnością informujemy, iż w III edycji konkursu „Produkt Wykonawcy 2012” nasza Gotowa Masa Szpachlowa Cekol B-45 Finisz zajęła I miejsce w kategorii: PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN. Konkurs organizowany jest przez branżowe wydawnictwo Publikator oraz redakcję magazynu „FachowyWykonawca.pl”. Do konkursu zostały zgłoszone 44 produkty, spośród których jury konkursu wyłoniło najlepsze produkty w 8 kategoriach. Jury konkursu złożone było z profesjonalistów z branży budowlanej, m. in. wykonawców prowadzących własną działalność, przedstawicieli stowarzyszeń branżowych oraz architektów.

       Ocena produktu dokonywany była w odniesieniu do całego rynku budowlanego, a nie tylko w aspekcie danej kategorii. Gotowa Masa Szpachlowa Cekol B-45 Finisz otrzymała największą ilość punktów. Produkt został pozytywnie oceniony pod względem: dostępności, wydajności, dobrej relacji ceny, do jakości oraz zgodności z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.

Jest to dla nas ogromna radość, z przyznania tej nagrody, zwłaszcza, dlatego, iż Cekol B-45 Finisz, jest produktem stosunkowo krótko funkcjonującym na rynku, jak również, dlatego, że nagroda została przyznana przez samych wykonawców, którzy, na co dzień stosują produkty budowlane. Mamy nadzieję, że otrzymana nagroda w jeszcze większym stopniu przyczyni się do sukcesu tego produktu na rynku- stwierdził Piotr Kuryś, dyrektor marketingu Cedat Sp. z o. o.

        Cekol B-45 finisz to produkt cechujący się najwyższą, jakością, który służy do wyrównywania i szpachlowania powierzchni przed malowaniem, jak również do uzyskania powłok o charakterze dekoracyjnym. Można go stosować wewnątrz budynków na podłożach betonowych, gipsowych, płytach g-k, wysezonowanych tradycyjnych tynkach cementowo-wapiennych oraz akrylowych powłokach malarskich. Dzięki zastosowaniu bardzo drobnych, specjalnie przygotowanych wypełniaczy, uzyskana powierzchnia jest bardzo gładka i łatwa do pomalowania. Cekol B-45 finisz można stosować w bardzo cienkiej warstwie. Gładź charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością międzywarstwową, nawet w warstwach poniżej 1 mm. Maksymalna grubość warstwy to 3 mm.
Produkt przystosowany jest zarówno do nakładania ręcznego oraz mechanicznego, za pomocą odpowiednich agregatów. Cekol B-45 finisz jest doskonałym uzupełnieniem wykończeniowych etapów prac tynkarskich z użyciem tynków gipsowych.

Cekol B-45 Finisz nagrodzony!

Nagroda I miejsce  dla Cekol B-45 finisz w kategorii PRODUKTY DO WYRÓWNYWANIA I GŁADZENIA ŚCIAN. Nagrodzona Masa Szpachlowa Cekol B-45 finisz Nagrodę odebrała Justyna Pokrzywnicka Fot. Bartosz Jarosz Przedstawiciele nagrodzonych firm.  Fot. Bartosz Jarosz

powrót

Language
pl en de ru
Mapa strony